Milletvekili Gülpınar'a Büyük Onur!

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve AB Uyum Komisyonu Başkanı M.Kasım Gülpınar büyük bir başarıya imza attı

Milletvekili Gülpınar'a Büyük Onur!

M.Kasım Gülpınar, bu başarılı çizgisini sadece ülkemizde değil yurt dışında da sürdürmeye devam ediyor. Fransa'nın dünya çapında en prestijli ödülü olan ve genelde İş Adamları, Edebiyatçılar veya sanatçılara verilen Legion d'Honneur 20 Eylül'de Fransa'da alacak. Altı dili okuma yazma düzeyinde konuşabilen, sempatik, duyarlı, dürüst, çağdaş vizyonu ile bulunduğu her platformda takdir ve sevgi kazanan Gülpınar'ın bu büyük ödüle laik görülmesi Şanlıurfa Siverek olmak üzere ülkemizde de büyük sevinç ile karşılandı.

Bayram kutlaması için Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanı A.Eşref Fakıbaba ile birlikte memleketi Şanlıurfa Siverek'te Bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan Gülpınar: aldığı ödülü Sn.Cumhurbaşkanı ile paylaştığını ifade etti. Bu ödülü ülkem, memleketim ve sizler adına almaktan onur duyuyorum diyen söze başlayan Gülpınar dakikalarca ayakta alkışlandı. Kasım Gülpınar'ın dünya çapında büyük bir prestiye sahip ödüle laik görülmesi aynı zamanda Türkiye adına gurur kaynağı oldu. Gülpınar ödülünü 20 Eylül'de Fransa'da alacak.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2017, 21:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alonman
Alonman - 2 yıl Önce

MaaşAllah sayın M.Vekilimizede zaten bu yakışır.elin fransızı bile dürüstlüğünün,üretkenliğinin farkına varmış..Ş.Urfa olarak kendisiyle gurur duyuyoruz..

SIRADAKİ HABER