Milletvekili Aday Adayı Son Başvuru Tarihi Belli Oldu

AK Parti Şanlıurfa yeni İl Başkanı Bahattin yıldız basın mensupları ile bir araya gelerek bundan sonraki yol hatırası hakkında basın mensuplarını bildirdi.

Milletvekili Aday Adayı Son Başvuru Tarihi Belli Oldu

Zeynel Abidin Beyazgül’ün AK Parti’den milletvekili aday adayı olacağından dolayı il başkanlığından istifa etmişti. Boşalan koltuğun yeni sahibi ise dün gece belli oldu. Teşkilattan sorumlu AK Parti İl Başkan Yardımcısı Bahattin Yıldız AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı oldu. Bugün sabah saatlerinde il binasında basın mensupları ile bir araya gelen yeni il başkanı seçim süreci boyunca en iyi şekilde çalışacaklarını ve 2030 ile 2050 hedefleri doğrultusunda çalışıp 24 Hazirandaki seçimlerde zaferle ayrılacaklarını belirtti.

 Öte yandan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adaylığına toplam başvuru sayısının 21 kişi olduğunu söyleyen İl Başkanı Bahattin Yıldız, son başvuru tarihinin ise 29 Nisan Pazar günü saat 18:00’da olacağını belirtti. Yani milletvekili aday adaylığına başvurmak isteyenlerin en son 29 Nisan saat 18:00’a kadar başvuru yapmaları gereklidir.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2018, 11:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER