Milletvekili Aday Adayı Beyazgül’den ŞUÇGAD’a Ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneğine ziyarette bulundu.

Milletvekili Aday Adayı Beyazgül’den ŞUÇGAD’a Ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı üzerine il başkanlığından istifa ederek milletvekili aday adayı olan Zeynel Abidin Beyazgül, seçim çalışmalarını ve ziyaretlerine devam ediyor. Bu ziyaretler kapsamında AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı ve eski AK Parti İl Başkanı Beyazgül Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneğini ve Başkanı Tahir Gülebak’ı dernek binasında ziyaret etti.

Oldukça verimli ve güzel geçen ziyarette Milletvekili Aday Adayı Beyazgül, il başkanlığı döneminde Şanlıurfa’da yaptıkları çalışmaları anlatarak en büyük amaçlarının Şanlıurfa’ya bir şeyler kazandırmak olduğunu söyledi. İl başkanlığı döneminde yoğun bir sürece denk geldiğini de hatırlatan Beyazgül, bu bakımdan sırtlarına aldıkları yükün altından alınların akı ile çıktıklarını söyledi. Başkanlık süreci boyunca Şanlıurfa’ya büyük hizmetleri olan ve tüm kesim tarafından çok sevilen Zeynel Abidin Beyazgül, kendi yaşamından örnek vererek geçmişte büyük zorluklar çektiğini ve birçok kez işsiz kaldığına vurgu yaparak bundan dolayı en fazla genç nüfusun olduğu Şanlıurfa’da işsizliği önlemek için başkanlık süresi boyunca elinden geleni yapmaya çalıştığını ve listeye girip milletvekili seçilmesi halinde yine aynı şekilde Şanlıurfa için en güzel hizmeti ve en huzurlu yaşamı yaşatmak adına yapılması gerekenlerin kendisine borç olduğunu ve bunun her türlü çabanın içinde olacağını söyledi.

Görev olsun olmasın ister başkanlık ister milletvekilliği ne olursa olsun hiç bir şeyin kendisi için önemli olmadığına vurgu yapan Beyazgül, “tek gayemiz şehrimiz için milletimizi için çalışmak onlara en güzel yaşamı sunmak bütün sorun ve sıkıntıları gidermek en büyük mevki ve makamımızdır” dedi.

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı (ŞUÇGAD) Tahir Gülebak Zeynel Abidin Beyazgül’e il başkanlığı döneminde yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, bu hizmeti inşallah bundan sonra milletvekili sıfatı ile sürdürmesi temennisinde bulundu. Gülebak ardından ŞUÇGAD olarak yaptıkları çalışmaları ve faaliyetleri Milletvekili Aday Adayı Beyazgül’e aktararak,  özellikle saha da çalışan gazetecilerin Şanlıurfa’da büyük zorluklar çektiğini ve zor şartlar altında mesleği sürdürmeye çalıştığını söyledi.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER