MHP’li Vekilden Aday Açıklaması

AK Parti Şanlıurfa ilçe adaylarının açıklamasının ardından açıklama yapan MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz , “30 Mart sürecinde milleti ve devleti için çalışacak tüm adaylara başarılar ve zafer dilerim.” Dedi.

MHP’li Vekilden Aday Açıklaması

2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesinde AK Parti’nin Şanlıurfa ilçe adayları bugün sabah erken saatlerinde açıklamasının ardında adaylarla değerlendirme yapan Milliyetçi Hareket Partisi Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz şu ifadeleri kullandı.

“15 Temmuz sonrası Yeni Kapı mitingiyle temelleri atılan Cumhur İttifakı, 24 Haziran’da yapılan seçimle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini hayata geçirmiş Türkiye Cumhuriyeti yeni yönetim sistemine geçmiştir.

‘Ya Beka, Ya Bela’ felsefesiyle 30 Mart yerel yönetim seçimlerinde Genel Başkanımız Dr. Devlet BAHÇELİ ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip ERDOĞAN Beka ve Birlik mantığıyla Cumhur İttifakını yerel yönetim seçimlerine taşımıştır.

30 Mart sürecinde milleti ve devleti için çalışacak tüm adaylara başarılar ve zafer dilerim. Seçim bölgem Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi başkan adayımız başta olmak üzere, tüm belediye başkan adaylarımızı tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Cumhur İttifakı Millet Aklı.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER