MHP Urfa Adaylığı İçin Resmi Teklif Götürdü

MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, Abdullah Çetinkaya ile yaptığı görüşmede Şanlıurfa için adaylık teklifinde bulundu.

MHP Urfa Adaylığı İçin Resmi Teklif Götürdü

Şanlıurfa’da yerel seçimlerde suskunluğunu bozan Milliyetçi Hareket Partisi resmi teklifini aday görmek istediği Abdullah Çetinkaya’ya iletti. MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, Abdullah Çetinkaya’yı ofisinde ziyaret ederek kendisini Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi için MHP’nin adayı olarak görmek istediğini iletti.

Milletvekili Özyavuz sosyal medya hesabı üzerinde konu ile ilgili yaptığı paylaşımda, “Sn. Abdullah Çetinkaya kardeşimin ofisinde yaptığımız istişare ve görüşme toplantısında yerel seçimlerde şanlı şehrimize Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak görmek istediğimizi konuştuk. İstişare sonucunda vereceği karar Şanlıurfa’mıza ve kendisine hayırlı olur inşallah” diyerek adayını resmen açıklamış oldu.

Kendisine teklif götürülen ve teklife sıcak bakan Çetinkaya’da sosyal medya hesabı resmi olarak adaylık için teklif aldığını ve bu tekliften çok memnun ve onura olduğunu belirtti.

Çetinyaka hesabında yaptığı paylaşımda, “MHP MYK Üyesi ve Şanlıurfa Milletvekili sn. İbrahim Özyavuz Bey Şanlıurfa Büyükşehir adaylık teklifiyle onura oldum, AK parti ile MHP’nin seçim ittifakını sadece iki partinin seçim ittifakı olarak görmeyin. Türkiye’yi yok etmek isteyenlere karşı direnişin sembolüdür. Türkiye ittifakıdır.” Cümlesine yer verdi.  

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 09:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
imam ağa
imam ağa - 3 ay Önce

hangi yüzle oy istersiniz bamuk bara etmiyor çifçiy mahfetiniz

mhpsiz
mhpsiz - 3 ay Önce

urfa da mhp ye ihtiyac olmadığı akp yardım istemiyor mhp den. kendisi bile aday olsa kazanamaz özyavuz ondan dolayı başkasına teklif götürüyor hatta devlet bahçeli aday olsa yine mhp urfa da belediyeyi kazanamaz türkeş mezarından kalksa aday olsa yine kazanamaz

Habib agac
Habib agac - 3 ay Önce

Mhp iyi bir aday cikarirsa urfada kazanir busefer

Karagöz
Karagöz - 3 ay Önce

Mhp Ahmed Bahçıvan olsun

Haliliyeli
Haliliyeli - 3 ay Önce

MHP Urfa'da kazanmaz kazandirmazlar zihniyeti farklı Urfa bunu kabul edemez....

Zeynep
Zeynep - 3 ay Önce

Eğer akp Mehmet Ekinci yi aday gösterilse mhp kazanır çünkü eyyüiye halkı ekinciden bıktı

Selahattin Bolat
Selahattin Bolat - 3 ay Önce

Allah hayırlı eylesin Tebrikler

Haliliyeli
Haliliyeli - 3 ay Önce

Şanlıurfa Haliliye adayı Nüsret Urmak olursa Urfa'ya tramvay bile gelir


SIRADAKİ HABER