MHP Haliliye İlçe Başkanı Belli Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi Haliliye İlçe Başkanlığına Mahmut Sayık getirildi.

MHP Haliliye İlçe Başkanı Belli Oldu

24 Haziran genel seçimlerinde MHP Şanlıurfa 27. Dönem milletvekili adayı olan Mahmut Sayık MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin isteği üzerine Haliliye ilçe Başkanlığına getirildi.

Yönetim listesinin de belli olduğu Haliliye ilçe başkanlığına getirilen Sayık yaptığı yazılı açıklamada şu sözlere yer verdi.

“Gençlik yıllarından itibaren içerisinde olmaktan şeref duyduğum. Türk Milletinin ve Türk Milliyetçilerinin son kalesi Milliyetçi Ülkücü harekete namusum ve iki gözüm gibi bakmış ve hizmet etmişimdir.  Üniversite teşkilatlarında başladığım yöneticilik yaşamıma, 24 Haziran 27. Dönem Milletvekili Adayı olarak devam ettirdim.  Şanlıurfa’da 2002 sonrası uzun bir aradan sonra milletvekili çıkaran partimiz MHP MYK Üyemiz, MHP eski İl Başkanımız, kıymetli abim, Sayın İbrahim Özyavuz tarafından Türkiye Cumhuriyet Başkenti Ankara’da TBMM’de Şanlıurfa’mıza yakışır bir şekilde Şan ve Şeref’le temsil edilmektedir.  Sayın İl Başkanımız Mahmut Güneş beyefendinin desteği, Kıymetli Abimiz, Milletvekilimiz Sayın İbrahim Özyavuz’un rızası, Genel Merkez Yönetimimizin onayı ile kutlu davamıza Başbuğ Alpaslan Türkeş’in ışığında Liderimiz Dr Devlet Bahçeli beyin emrinde Haliliye İlçe Başkanı olarak hizmet etmenin Şeref’ine nail olduğumu Şanlıurfa kamuoyu ile paylaşmak istiyorum. Ülkücü harekette hizmet etmek bayrak yarışı gibidir. Benden önceki ilçe başkanımız ve yönetim kuruluna yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Var olsunlar.  Bundan sonra şahsım ve yönetimim için de Allah’tan gayret siz değerli hemşerilerimizden destek dilerim.

Haliliye İlçe Başkanı

Mahmut Sayık

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2018, 16:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail beştaş
ismail beştaş - 6 ay Önce

Allah bu kutlu davada yar ve yardımcınız olsun sayın başkanım

Mahmut Kürşat SAYIK
Mahmut Kürşat SAYIK - 5 ay Önce

ALLAH yar ve yardımcınız olsun.

abdülkadir gündoğdu
abdülkadir gündoğdu - 4 ay Önce

RABBİM BAŞKANLIĞINIZI HAYIRLI ETSİN.

SIRADAKİ HABER