MHP Adayları Akçakale'de Çıkartma Yaptı

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan genel seçimlerde MHP Şanlıurfa Milletvekili adayları Akçakale’de aday tanıtım mitingi düzenledi. Büyük bir kalabalığın hakim olduğu, aday tanıtım mitinginde, Özyavuız Meclise, Akçakale Ovası Bozkurtların yuvası sloganları Akçakale’yi adeta inletti. Seçim Otobüsünden Akçakaleli vatandaşlara seslenen MHP Şanlıurfa Milletvekili adayları Cumhur ittifakına vurgu yaptı.

MHP Adayları Akçakale'de Çıkartma Yaptı

Akçakaleli Ülkücü gençler tarafından açılan seçim bürolarının açılışını’da gerçekleştiren MHP Şanlıurfa Milletvekili adayları, kendilerine destek veren Akçakaleli ülkücülere teşekkür etti.

Mhp Listesinde yer alamayan 25. Dönem Milletvekili adayı Mehmet Ayhan’da aday tanıtım mitingine katıldı. Küskün olmadığını dile Ayhan, Milliyetçi Hareket Partisiyle yola devam dedi. Büyük bir kalabalığın Tezahüratını alan Ayhan, Günüllerin vekili olarak siyasi hayatına devam edecek.

Akçakale’de büyük bir coşku ile karşılanan mhp Bölge Milletvekili adayı  Necmi Solhan, “Genel Başkanımız biz 14 Yavuz’u size gönderdi. Biz 14 Yavuz  buradayız, siz neredesiniz? Hep birlikte bu dava’da varmıyız ? diyerek, kalabalığı coşturdu.

MHP Şanlıurfa Milletvekili adaylarından Ömer Çağlar Yılmaz, “Akçakale Şanlıurfa’dır. Şanlıurfa Anadoludur, Anadolu Türkiye’dir. Hepimiz buradan sınırdan tüm dünya’ya, Türkiye’ye mesaj vereceğiz.”dedi.

MHP MYK Üyesi ve aynı zamanda Şanlıurfa MHP birinci sıra milletvekili adayı İbrahim Özyavuz ise; “ Sayın Bile Liderimiz Devlet bahçeli’ni talimatıyla bir Cumhur ittifakı gerçekleştirdik. 15 Temmuz’da ülkemiz bir darbne girişimi yaşadı. O gece bir çok siyasi parti binalarının ışıkları kapalıyken MHP Genel merkezimizin tüm ışıkları açık, içerisinde bilge liderimiz Devlet Bahçeli dimdik ayaktaydı. Bu seçim ülkmeizin beka seçimidir. Bu yüzden Cumhur ittifakı bizler için çok önemlidir. İnşallah Cumhur ittifakıyla sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı ilk turda seçeceğiz. Sonra MHP Milletvekillerini de sizler seçerek mecliste yerini alacaktır. Biz Cumhur ittifakına bağlılığımızı Seçim Otobüsümüze astığımız sayın Erdoğan’nın resmi ile pekiştiriyoruz. Herkesi Milli davaya davet ediyorum”dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 23:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER