Mezarlar Su Üstünde Yüzüyor

Son zamanlarda aşırı yağan yağışlardan dolayı Akçakale ilçe mezarlığı alt yapı yetersizliğinden dolayı sular altında kaldı.

Mezarlar Su Üstünde Yüzüyor

Son günlerde şiddetli sağanak yağışlar şehrin dört bir yanını olumsuz etkilerken özellikle Akçakale ilçe merkezinde bulunan aile mezarlığının iddialara göre alt yapı yetersizliğinden dolayı aşırı yağışlarla birlikte adeta gölette döndü. Mezarların su üstünde yüzdüğü mezarlıkta oluşan görüntüye tepki gösteren vatandaşlar yaşanan olayın daha öncelerde de meydana geldiği ve birçok kez yetkililere durumu ihbar etmelerine rağmen sorunun çözülmediği alt yapıdan dolayı her yerin su bastığını ifade ettiler. Ölülere en büyük saygısızlık olarak durumu nitelendiren ilçe halkı geceleri adeta uykuların kaçtığı ve böylesi yaşanmaması ve örtülmemesi gereken durumun bir an önce çözüme kavuşturulması talebinde bulunuldu.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özurfa
Özurfa - 7 ay Önce

Umarım yeni başkan bu haberi ilgiyle okur. Çünkü suruç tada aynı tablo var ve biz müslüman toplum olarak ecdadımıza saygı göstermek zorundayız ki hepimizin gideceği yer şüphesiz orasıdır

SIRADAKİ HABER