Meclis Toplantısında 4 Büyük Sorun Önerildi

Haliliye Belediyesi Eylül Ayı Meclis toplantısı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısı salonunda gerçekleşti.

Meclis Toplantısında 4 Büyük Sorun Önerildi

Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Haliliye Belediye Meclisi 2019 yılı Eylül Ayı Meclis Toplantılarının 1. Birleşimi belediye başkanvekili ve meclis üyelerini katılımı ile açılış ve yoklamanın yapılması ile başladı. Belediye Başkanvekili başkanlığında gerçekleşen toplantıda Plan Bütçe Komisyonu, Sosyal Hizmetler Komisyonuna müşterek olarak havale edilecek soru önergesi, Ensar Muhacir ilişkileri komisyonuna havale edilecek soru önergesi, Tarım Komisyonuna havale edilecek soru önergesi, Kanunlar Komisyonu Halkla ilişkiler komisyonuna müşterek olarak havale edilecek soru önergesi Görüşülen teklifler oy birliği ile karara bağlandı.

Haliliye Belediyesi Meclis Toplantısı 2019 yılı Eylül Ayı Toplantıları sunulan önergelerle Ekim ayında devam edecek.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
sedat deniz
sedat deniz - 1 hafta Önce

eyyübiye belediyesi calışanları magdur maasları kesildi yeni gelen mehmet kuş düzeltmedi magduruz bunu meclise getirin duyun sesimizi lütfen...

Elif kurt
Elif kurt - 1 hafta Önce

Meclisten tek ricamız eyyubiye belediyesi calisanlari olarak magduruz bizi duyun yardimlarinizi bekliyorum.

Urfali
Urfali - 1 hafta Önce

Karakoyun deresi üstündeki tarihi bina pislik içinde belediyenin gözü önünde ... karakoyun deresi pislik içinde koku ve sinekten durulmuyor..

Mesut
Mesut - 1 hafta Önce

Hayret ediyorum urfa merkezin siverek'in şehir içi trafiği böyleyken yol otopark kaldırım sıkıntısı varken eski pis hayatlı evleri yıkıp geniş yollar kaldırımlar yeşil alanlar yapmak hiç kimsenin aklına gelmiyor.belki ben yanlışım benden başka dile getiren düşünen yok

SIRADAKİ HABER