Marshall Boya Şanlıurfa Distribütörlüğünden Seminer

Marshall Şanlıurfa Distribütörlüğü tarafından Şanlıurfa genelinde çalışan boya ustalarına seminer verildi.

Şanlıurfa’da Marshall bayiliği yapan ve bu yıl içeresinde Şanlıurfa Distribütörlüğü olan Kemal Polat Marshall boyanın boya ustalarına verdiği semir ve eğitimi Şanlıurfa’da yaparak Urfa’da çalışan boya ustaları ve boyacıların daha bilgi sahibi olmasını sağladı. Özel bir otelde yapılan seminer yaklaşık 45 dakika sürdü. Oldukça büyük bir katılımın olduğu semineri ise Marshall Boya Eğitim Merkezi Teknik Şefi Fatih Dönmez verdi. Burada Şanlıurfalı boyacılara hitap eden Dönmez, Marshall ailesi olarak ne kadar kaliteli boya ürettiklerini söyledi. ilk olarak seminerin başında iş kazalarına dikkat çeken Fatih Dönmez, ustaların boya yaparken iş kazalarına maruz kalmamaları için alınması gereken tedbirler konusunda uyarılarda bulundu.

Şanlıurfa Marshall Dstribütörlüğü tarafından yapılan seminer dolu dolu geçti. Burada eğitimci ile bilgi paylaşımına bulunan boya ustaları Marshall boyanın da kalitesinin apaçık ortada olduğunu söylediler

,

‘Boya konusunda en iyi firmayız’

Yapılan seminer hakkında konuşan Marshall Şanlıurfa Distribütörü sahibi Kemal Polat, “Şanlıurfa’nın Marshall Distribütörüyüm  bu bizim ilk yılımız, yeni bu yıl Distrübütür olduk Marshall ailesi olarak da yeni ürünler katıldı bize yaklaşık 6 ürün yeni katıldı Marshall ailesine onların tanıtımını yaptık arkadaşlarımızla, ustalarımızla beraber ürünlü bir seminer geçti çok teşekkür ediyorum hem bayilerimize hem de katılım sağlayan ustalarımıza. 2018 yılının Marshall ailesine hayırlı uğurlu olmasını bereketli bir kazanç sağlamasını diliyorum. Marshall’ın 2018 yılında Şanlıurfa’ya çok daha verimli çok daha rekabetçi çok daha kaliteli ürünlerle piyasada olacağımızı tüm tüketici ve ustalarımıza bunları kanıtlayacağız. Bizim fiyat bakımından 4-5 tane kalite ürünlerimiz var, ekonomik ürünlerimiz, sağlıklı ürünlerimizde vardır. Silinebilir tam silinebilir iç cephe boyalarımızda vardır en iyi sekmen olarak Marshall en iyi bir üründür boya konusunda bu konuda en iyi firmayız.” dedi.

‘2018 yılında Marshall boyadaki yenilikleri anlattık’

Marshall Boya Eğitim Merkezi Teknik Şefi Fatih Dönmez, “Marshall boya ailesi olarak 11 Nisan Şanlıurfa’nın kurtuluş haftası fuar gününde haftada yaklaşık 300 kişilik usta bir grubumuz var. 2018 yılındaki yeniliklerle ilgili hakkımızda bilgilendirme yaptık. Bu sebeple ustalarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum, onlarda sağ olsunlar bizleri kırmayıp buraya kadar geldiler geldikleri içinde teşekkür ediyorum. Öncelikle iç cephedeki en üst Tekman ürünlerimizden bahsettik, daha sonra 2018’deki yeni ürünlerimizi kendilerine aktardık. Dış cepheye geçtiğimiz zaman yine en üst Tekman 3 ürünlerimiz olan ürünlerimizden bahsedildi. Ahşap grubu ile ısı yalıtım sistemi aktardıktan sonra sunumumuzu tamamlamış olduk ustalarımızı da yemeye geçtiler kendileri.  Şanlıurfa ilgili olarak dış cephede anladığımız ürünler çözüm odaklı ürünler kullanılan tarafından ustalar tarafından da tüketiciler tarafından da beğenilecek ürünler, çünkü özelikle özellikle isonem thermal paint güneş ısınlarına karşı renklendirme karşı üst Tekman bir üründür. Bu yüzden bu ürünlerimizi ustalarımıza, tüketicilerimize tavsiye ediyorum.” dedi.

Biz Marshall olarak eğitimlere çok önem veriyoruz

Seminere katılanlar arasında bulunan Marshall Bölge Müdürü Akın Baytekin ise, “Boyanın üretim esnasından doğada uygulanıp bunlar tüketiciye teslim edilecek ana kadar çok kişinin eli değiyor. Burada en önemli kişiler boyacı ustalarımız, çünkü ürünümüzü her türlü performans gösterişini ustalarımızın verdiği emek ortaya çıkarıyor. Bu nedenle ustalarımıza hem ürünlerimizi tanıtmak hem de onların eğitimine destek vermek adına bu konuya çok önem veriyoruz. Bizim için ustalarımız çok değerli bunun içinde Şanlıurfa’dayız hem burada olduğu gibi bu yılda da ustalarımızla beraber olduk çok güzel bir eğitim seminerimiz geçti arkasında inşallah 2018 yılını hepimize hayırlı olmasını diliyoruz.” İfadelerini kullandı.

Haber: Ayşe Çelik

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 23:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
dağ
dağ - 4 ay Önce

sürekli onlardn alış veriş yapıyoru

SIRADAKİ HABER