Marev'den Şanlıurfa Valisi Erin'e Ziyaret

Gaziantep’te yaşayan Mardinliler Eğitim ve Dayanışma Vakfı (MAREV) Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Şanlıurfa Valiliği görevine atanan Abdullah Erin’i makamında ziyaret etti.

Marev'den Şanlıurfa Valisi Erin'e Ziyaret

Gaziantep'te yaşayan Mardinliler Eğitim ve Dayanışma Vakfı (MAREV) Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Şanlıurfa Valiliği görevine atanan Abdullah Erin'i makamında ziyaret etti.

Hükümet tarafından son olarak yayınlanan valiler kararnamesiyle Adıyaman Valiliği görevindeyken Şanlıurfa Valiliği görevine atanan Abdullah Erin'i ziyaret eden MAREV Başkan ve üyeleri çalışmalar hakkında bilgi verdiler. Ziyarete MAREV Başkanı Abdulkerim Arslan, Mardinli sanayici ve iş adamlarından Mahsum Altunkaya, Mehmet Akan, Nurullah Tosun, Bilal Şimşek, Abdulkerim Erol, Seyit Akan, Mehmet Ali Durmaz, Siraç Ekin, Mehmet Selim Gözen, Ali Arslan, Mehmet Beşir Taş, Abdulkadir Güzel, Abdullah İnanç, Yılmaz Tural, Hayrullah Kupa ve Serdar Çimen katıldı. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'e MAREV'in çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Abdulkerim Arslan, önceliklerinin eğitim olduğunu Gaziantep'te bulunan MAREV hizmet binasının vatandaşların sosyal ihtiyaçları içinde ücretsiz tahsis edildiğini ifade etti. Mardinli olan Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'in başarılı bir bürokrat olduğunun da altını çizen Arslan, "Hemşerilerimizi Türkiye'nin değişik illerinde ve değişik görevlerde görmek bir Mardinli olarak bizleri mutlu ediyor. Sayın Valimizde ülkemizin başarılı bürokratlarından birisi olarak ülkemize önemli hizmetler gerçekleştireceğine inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Çeşitli konularda karşılıklı görüş alışverişinde bulunan MAREV heyeti, Vali Abdullah Erin ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taner
Taner - 2 yıl Önce

Urfaya ağaç dökmeyen yönetici istemiyoruz

SIRADAKİ HABER