Mahmut Kaçar Veda Konuşması Yaptı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili tanıtım toplantısında konuşan Mahmut Kaçar veda ederek, Şanlıurfa son 7 yılda sağlıkta en fazla destek alan il olduğunu söyledi.

Mahmut Kaçar Veda Konuşması Yaptı

 AK Parti Şanlıurfa aday tanıtımı için milletvekilleri ve 24 Haziranda yapılacak olan seçimde aday gösterilenler konuşmalarını yapıyor. Şanlıurfa’nın sağlıktan sorumlu milletvekili olan Mahmut Kaçar, veda konuşmasını yaparak bu davaya sonuna kadar hizmet edeceğini ve sağlık alanında yaptığı çalışmaları da kısa bir şekilde anlattı. Son 7 yılda sağlıkta en fazla destek alan ilin Şanlıurfa olduğunu söyledi.

‘Urfa sağlıkta son 7 yılda en fazla desteği alan ildir’

Mahmut Kaçar, “Şanlıurfa, ümmetin umudu olan Erdoğan'a AK Partimize her zaman destek olmuş ve bizi başımız dik Ankara'ya göndermiştir. Şanlıurfa minnet duygularımız bir ke daha ifade ediyorum. Çocukluğundan belli bir siyaset çizgisi olan, belli bir davası olan, inandığı değerler uğruna mücadele den defalarca soruşturma geçiren yargılanan genç yaşta Memur-Sen 6 yıl genel başkanlığı Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daveti üzere 7 yıl milletvekilliği, 3 yıl genel merkez teşkilat başkan yardımcılığı karar yürütme kurulu üyeliğiniz cenabı hak bizlere nasip eyledi. Şanlıurfa bugün bütün ilçelerdeki hastaneleri merkezdeki hastaneleriyle alt ve üst yapısıyla Şanlıurfa son 7 yılda sağlık en fazla destek alan il oldu. Hayatın geçip geçici olduğuna inan biri olarak önemli olanın gök kubbede hoş bir seda olduğunu şuurunda olan biriyim. 7 yıllık vekillik sürece kamu malını kutsal bilip muhafaza etmeyi bildim. 7 yıl uzun bir süre. Bazen moralimizin bozuk olduğu bir güne denk gelmiş bazen kardeşlerimizin beklediği ilgiyi sizden taraf bana geçen haklarınız helal etmenizi istiyorum. Ben bütün haklarımı helal ediyorum. Kişisel hesapları bir kenara bırakıp dava için çalışmamız gerek. Bu dava Arakan, Kudüs ve güçlü Türkiye'dir.” Dedi.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2018, 12:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
veysel
veysel - 1 yıl Önce

urfa ya çok hizmet etti ya veda konuşmasıda yapıyor

Aga
Aga - 1 yıl Önce

Senden kurtulduk mahmut kaçar... senin vekil olmana bile kimse inanamıyor

MustaFaa PLt
MustaFaa PLt - 1 yıl Önce

Mey biter saki kalır, her renk solar haki kalır, diploma insanın cehlini alsada; hamurunda varsa eşeklik, baki kalır.. Boş Tenekeden Dolu Ses çıkar. Boş boş konuşanlara SELAM Olsun,,

SIRADAKİ HABER