Mahalle Sakinleri Oy Verdikleri Partiden Hizmet Bekliyor!

Şanlıurfa’nın  Siverek ilçesine bağlı  Kırsal alanda bulunan ilçeye 30 Km uzakta bulunan Taşağlı  Kırsal mahallesinin   bulunduğu güzergahta   15 sokak ve on bin nüfusun  kullandığı kırsal mahalle  yolu vatandaşlara  geçit vermediği iddia edildi.

Şanlıurfa’nın  Siverek ilçesine bağlı  Kırsal alanda bulunan ilçeye 30 Km uzakta bulunan Taşağlı  Kırsal mahallesinin   bulunduğu güzergahta  15 sokak ve on bin nüfusun  kullandığı kırsal mahallede vatandaşlar yol çilesi çekiyor.

Kırsal mahallede yaşayan vatandaşların her zaman kullandığı yolun daha öncede yapıldığı fakat tekrar bozulduğu bildilirilirken seçim zamanı oy isteyenlerin şimdi köye uğramadıkları dile getirdiler.

Kırsal mahalle sakinlerinden Adil Ötlü, yaptığı açıklamada şunları kaydetti” Mahallemizin 18 Km. yol sorunu vardı. Yol sorununu çözümü için Cumhurbaşkanımıza bir dilekçe verdim. Cumhurbaşkanımızın emriyle o dönemde gelip ince bir asfalt serdiler yol yine bozuldu. AK Partiye oy verin yolunuzu tekrar yapacağız dediler hepimiz oylarımızı AK Partiye  verdik defalarca   dilekçe yazıldık yolun beton olması için ancak  sessimizi duyan olmadı bizde basın aracılığıyla  tüm yetkililerden, Başta Cumhurbaşkanımız ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynelabdin  Beyazgül ile Siverek Belediye başkanımızdan rica ediyoruz, araçlarımızın tamamı  yol yüzünden bozuldu kış bastırmadan yolumuzun yapılmasını  istiyoruz” dedi.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER