Maddi Durumu Kötü Olan Aile Zor Günler Yaşıyor

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Selçuklu Mahallesinde bulunan ve zor günler yaşadığını dile getiren bir aile yetkililerden yardım bekliyor.

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Selçuklu mahallesinde bulunan 4 kişilik aile olduğunu dile getiren Fatma Çapan Urfanatik Gazetesi'ne hayatın gerçeklerini bir bir anlattı.

Zor anlar yaşayan Fatma Çapan şu ifadeleri dile getirdi;

“Ben yetkililerden, devletten yardım bekliyorum. Benim temiz bir eve ihtiyacım var, çocuklarımı içinde barındıracağım ve ısıtacağım bir yer istiyorum. Maddi sıkıntılarım da var gıda ve çocuklarımı giydireceğim eşyalara da ihtiyacım var. Evde 5 nüfus yaşıyor ve buradan yetkililerden yardım istiyorum, çocukların geçimlerini hiçbir şekilde karşılayamıyorum. Bakkal,fırın ve ondan bundan borç ederek çocukların geçimini sağlıyorum ama borç ede ede nereye kadar yaşayabiliriz ki zaten ay gelip çatınca 2 ayda bir çocukların okul parası ile evin kirasını borç aldığım kişilere veriyorum oda çektiğim gibi bitiyor.

Eşim yok bizden ayrıldı geçen günlerde de kardeşinin vefat ettiğini dile getiren Çapan, eşim yaşça büyük olduğu için çocuklarımı bırakıp gitti ve bunun için çocukların nafaka parasını vermediği için bende dava açtım ve şuanda kendisi hapise atıldı ve yaşaması pek uzun olmadığını söyleyen Fatma Çapan onunda hapiste bilemedin 1 sene ömrü kaldığını söyledi.

Çocukların biri 15'ine yeni girmiş ,diğeri 14 ve küçüklerinden biri 9 yaşında digeri ise 8 yaşında olduğunu belirten Fatma Çapan bir an önce yetkililerden yardım bekliyorum ve çocuklarıma yedireceğim kuru bir ekmek yok. Haftaya kiramız dolduğu için ev sahibi bizi çıkaracağını söyledi ve bunun için belediye başkanları, bakanar ve devletten yardım bekliyorum dedi. Çocuklarımın okula zorluklar içerisinde götürüyorum ve bu zorluklarla okutuyorum, buda yetmiyor. Okulda hocalar bizden para istiyor ve bizimde elimizde olmadığı için veremiyoruz ve bunun için çocuklarımı okula eksik malzeme ile gönderiyorum, yine yetmiyor çocukların okula aç gidip geldiğini söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Carl
Carl - 1 yıl Önce

Bu, kamuoyuna kolay kredinin şu anda% 2 faiz oranında verildiğini bildirmek için sadece ciddi kişilerin kaydolması gerekmektedir. temas
Kredi Aracı: Larry Buknor
Web sitesi: //worldbestloans.wix.com/worldbestloans
Kredi Aracı: Larry Buknor
Whats'App Numarası: +18454007792
Email: worldbestloans@gmail.com
Teşekkür ederim.

Murat Acar
Murat Acar - 1 yıl Önce

Merhaba,
Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var, 20.000,00 TL'den 100.000.000,00 TL'ye kadar kredi teklif ediyoruz, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik,% 100 garantiyle de (Avro, Pound ve Dolar) kredi veriyoruz İlgilendiğiniz takdirde tüm Krediler için geçerli faiz oranı (% 2).

E-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

Teşekkürler.

Oakland Capitals
Oakland Capitals - 11 ay Önce

Oakland Başkentlerine Hoş Geldiniz, Çalışkan insanlara,% 3'lük bir faiz oranıyla bireysel kuruluşlar için ihtiyaç duydukları fonları hızlı bir şekilde almaları için maddi yardım sunuyoruz. Esnek kredi limitimiz var, Milyonlarca kişi tarafından güvence altına alın, Dakikalar içinde uygulayın. Bizim Özelliklerimiz; Hızlı Uygulama, Anında Karar, Hızlı Fonlama, Özel Destek.

İletişim Ofisi: oakland.formal@hotmail.com

Fatma
Fatma - 8 ay Önce

Merhaba, ben Fatma ismim ve türkiyede yaşıyorum, çok fazla mutluluk ve neşeyle doluyum, internette borç almaya çalıştığım aylarca sonra hayatımdaki Tanrı'nın iyiliği hakkında konuşmak istiyorum. dolandırıldım, bu yüzden çevrimiçi olarak yasal bir borç verenden borç alma konusunda çaresiz kaldım, sonra Emilia isimli bir arkadaşımdan gelen yorumları görüp bu yasal kredi şirketinden bahsettim. Bayan Annie Finans Şirketi adlı bir şirketi kontrol eden Bayan Annie Terry adında bir bayan, bu yüzden% 2'lik bir faiz oranına sahip bir kredi toplamı (30.000,00 USD) istedim, bu yüzden kredi onaylandı ve banka hesabıma yatırıldı. İşletmemi başlatmak ve faturalarımı ödemek için nasıl kredi kullanabildiğimi, bu yüzden hızlı ve kolay bir kredi almak isteyen herkese tavsiye ediyorum, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin: emilia.finance@yahoo.com bugün ihtiyacım olan her türlü borcu al, teşekkür ederim, hayatımın en büyük ifadesini okurken.

Fatma

SIRADAKİ HABER