Listede Yer Bulamayan Basyan Ak Davaya Küsmedi

Eyyübiye Belediye Meclis Üye Aday Adaylığı başvurusu yapan ancak listede yer alamayan Murat Basyan, AK Parti’ye ve AK adaylarına küsmeyerek destek olmak amacıyla Osmanlı Mahallesinde görkemli bir törenle seçim bürosu açtı.

Listede Yer Bulamayan Basyan Ak Davaya Küsmedi

AK BAŞKAN ADAYI BEYAZGÜL’E SEVGİ SELİ

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’ün katılımıyla mitinge dönüşen büro açılışında coşkulu anlar yaşandı. Davul zurna eşliğinde halayların çekildiği

alana gelen AK Başkan Adayı Av. Beyazgül’e sevgi seli oluştu.

BEYAZGÜL: URFA’DAN AK PARTİYE REKOR OY İSTİYORUZ

Belediye Meclis Üye Aday Adaylığına başvurduğu ancak listede yer alamadığı halde AK Davaya küsmeyerek örnek bir davranış sergileyen Murat Basyan’ı bu hareketinden dolayı kutlayan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Murat

kardeşimiz daima bizim yanımızda olmuştur. AK Partiye ve bu davaya daima desteğini sonuna kadar göstermiştir. Aday olup olmaması onun için önemli değil. O Başkanım ben hep buradayım demiştir.Murat Basyan bir dava adamıdır. Bir rüzgârla eğilmez öyle hemen küsmez. Listede yer bulamayıp

küsüp gidenlere iyi bir örnek teşkil etmiştir. Allah’ın izniyle Urfa kararını vermiş. Ancak Urfa’dan AK Partiye rekor oy istiyoruz.

BEYAZGÜL: URFA’DA İSTİHDAMI DESTEKLEYECEĞİZ

Şanlıurfa’da gençlerin istihdamı konusunda önemli projeler ürettiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Şehrimizin bur huzur şehri olduğunu anlatarak yatırımcıların bu kente gelmesini sağlayacağız” diye konuştu.

BASYAN: AK PARTİYE DÜNDE BÜGÜNDE YARINDA DESTEĞİMİZ BİTMEYECEK

Ak Partiye dünde bugünde yarında mezara kadar destek vereceklerini ifade eden Eyyübiye Belediye Meclis Üye Aday Adayı Murat Basyan, “Milletin bekası için çocuklarımızın geleceği için bu davaya daima sahip çıktık çıkmaya devam edeceğiz. Zeynel Başkana ve diğer ak adaylara daima desteğimiz sürecektir. Davetimizi kırmayarak bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum”

dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yakup palice
Yakup palice - 8 ay Önce

Sayın Murat basyan,bazilari gibi ne davasını nede arkadaşlarını sattı menfaati için.. tebrik ediyorum murat basyani bu gön olmazsa yarın olacaktır inşaAllah.. gönün adami olunmaz, dava adami olur..

EDESSA
EDESSA @Yakup palice - 8 ay Önce

SATMADI MI YA ADAM ONU YETİŞTİREN KULÜP BAŞKANINI SATTI DAHA NE KALDI Kİ

SIRADAKİ HABER