Kuş’tan Eyyübiye’yi Kalkındıracak Projeler

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğol ile birlikte Şıh Maksut ve Hacı Bayram Mahallesi’nde düzenlenen ev toplantısına katılarak ilçeyi kalkındıracak olan mega projelerinden bahsetti.

Kuş’tan Eyyübiye’yi Kalkındıracak Projeler

İsmail Esin ve Zehra Korkmaz’ın düzenlediği ev toplantısına katılan ve mahalle sakinleriyle bir araya gelerek dilek ve önerilerini dinleyen AK Başkan Adayı Kuş, Eyyübiye’de kentsel dönüşüm başta olmak üzere yeni yaşam alanları, sosyal tesisler, hayvanat bahçesi gibi mega projeleri hayata geçirecek Eyyübiye’yi daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Kuş, “Toplantıyı düzenleyen İsmail Esin ağabeyimize teşekkür ediyorum. Toplantı oldukça faydalı geçti Onlarla istişarelerde bulunduk. Mahalledeki mevcut sorunları konuştuk. Park ve taziye evi sorununu ivedi bir şekilde çözmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Eyyübiye’nin genelinde zaten bir kentsel dönüşüm sorunu var. İnşallah 31 Mart gecesi bize başkanlık görevi verildiğinde bu sorunları çözüme kavuşturacağız” dedi.

 KUŞ: EN BÜYÜK PROJEM KENTSEL DÖNÜŞÜM

İlçede en büyük projesinin kentsel dönüşüm olduğunu belirten Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, “Eyyübiye’de amacımız yaşam alanları oluşturmak ve sosyal tesisler kazandırmak.  Hatta aday olduğumuz günlerde ilçede hayvanat bahçesi yapmayı planladığımızı söyledik. Büyükşehir Belediye Başkanımız ile el ele verip bu projelerimizi hayata geçireceğiz” diye konuştu. 

Ev toplantısını düzenleyen İsmail Esin ise merepta aşireti olarak Başkan Adaylı Kuş’a tam destek verdiklerini belirterek, “Cumhurbaşkanımızın gösterdiği ak adayların arkasında duruyor onları destekliyoruz. Eyyübiye’de Mehmet Kuş’u da çok seviyoruz. Kentsel dönüşüm projesinin hayata geçirilmesini bekliyoruz” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğol ise muhtarlık yaptığı mahallede ev toplantısına katıldığı için oldukça duygulandığını söyledi.

Toplantının sonunda yanına gelen yaşlı teyzenin “Beni Umre’ye Yollarmısın” teklifine olumlu yanıt veren Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Kuş, teyzeyi umreye gönderme sözü verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
tracy sommer
tracy sommer - 2 hafta Önce

benim adım tracy sommer, kocam görmeye başlayana kadar on beş yıldır evliyim
bir diğeri. Evliliğimde çok gerginlik yarattı, alabilmek için elimden geleni yaptım.
kocam geri döndü. bu yüzden hindideki tüm çileleri anlattığım bir büyü tekeri ile temasa geçtim.
kocamı geri almaya söz verdi ama bu konuda şüpheci oldum çünkü
ilk defa kendimi böyle şeylere dahil ediyordum. benim en büyük sürprizim
kocam bir hafta sonra geri döndü. O şeytani kadından tamamen kurtuldu.
DR ISMIR sayesinde yine aile olarak mutluyum. ona her şey için teşekkür etmek istiyorum
Onunla iletişim kurabilirsiniz ... okamaokakas@gmail.com

SIRADAKİ HABER