Kuş ve Canpolat Gündüz Olduğu Gibi Gece Mesaisinde

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ile Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, gece yarısı açık işyerlerini ziyaret eden Kuş, esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet etti.

Kuş ve Canpolat Gündüz Olduğu Gibi Gece Mesaisinde

Eyyübiye Belediye Başkanı ile Haliliye Belediye Başkanı mesai saatleri dışında da.her fırsatta vatandaş ve esnafla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkanlar gece yarısı vatandaşlarla bir araya geldi. Gecenin bir saatinde arkasında koruma ordusu olmadan tek başlarına vatandaşların içine giren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ve Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat vatandaşlardan takdir topladı. Vatandaşlar ile samimi sohbet edip taleplerini dinleyen Başkanlar hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen vatandaşları kırmadılar.

HABER:İBRAHİM ÇAKMAK

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 01:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇİFTEHAN BÖLGESİ
ÇİFTEHAN BÖLGESİ - 3 gün Önce

SAYIN BAŞKAN ÇİFTEHAN CADDESİ MEVLEVİHANE CAMİSİ ETRAFINI GÖRMÜYORMUSUNUZ ÇİRKİN ARZ EDEN GÖRÜNTÜLERİ O CADDE YAKIŞIYORMU TURİZM BÖLGESİNE ORASI URFA TAŞINDAN GİYDİRİLİP TURİZM TAŞIYLA ALT YAPISI DEĞİŞTİRİLİP AĞAÇ PEYZAJIYLA SÜSLENİP IŞIL IŞIL BİR HALDE NEDEN URFAYA EYYÜBİYEYE KAZANDIRILMIYOR GEZMEKLE OLMUYOR SAYIN BAŞKAN İCRAAT İSTİYORUZ ARTIK 5 AY OLMUŞ ORTADA ELLE TUTULUR EYYÜBİYEYLE ALAKALI DÖNÜŞÜM DEĞİŞİMLE ALAKALI KÖKLÜ BİR ÇALIŞMA YOK ACİLEN KENT MÜZESİNE GİDEN YOL ARAP MEYDANI O BÖLGE URFA TAŞINDAN GİYDİRİLİP PEYZAJI VE IŞIKLANDIRILMASIYLA BÖLGE TURİZMİNE KAZANDIRILMALI SİZDEN RİCA EDİYORUM BU MEMLEKET HEPİMİZİN KAÇTIR DİLE GETİRİYOR YAZIYORUZ AMA ZERRE DEĞİŞİM YOK ARTIK HİZMET ZAMANI BIKTIK TOPLANTI DÜĞÜN RESİM ÇEKİLMELERİNDEN.!!

SIRADAKİ HABER