Kuğu Site Sakinleri Urfa Sıra Gecesiyle Eğlendi

Mersin'de faaliyet gösteren ve bölgede büyük ilgi gören Ramazan Akyol Saz Grubu, Urfa Sıra Gecesi ekibi Mersin Kuğu Tatil sitesi Başkanı Tahir Gülebak’ın organize ettiği gecede sahili inletti

Kuğu Site Sakinleri Urfa Sıra Gecesiyle Eğlendi

Mersin'de faaliyet gösteren ve bölgede büyük ilgi gören Ramazan Akyol Saz Grubu, Urfa Sıra Gecesi ekibi Mersin Kuğu Tatil sitesi Başkanı Tahir Gülebak’ın organize ettiği gecede site sakinleri doyasıya eğlendi.

Mersin iline bağlı Mezitli ilçesinde bulunan Kuğu Site Kafeterya’de yapılan gecede site sakinleri halay çekerek geceyi kutladılar. Ramazan Akyol Saz Grubu, Urfa Sıra Gecesi ekibi gecede Urfa türküleri ile geceyi şenlendirdi. Konuklara Şanlıurfa Çiğköftesi ikram edildi.

2 yıldır Kuğu sitesinin başkanlığını yapan Tahir Gülebak, Kuğu Sitesinde birçok yeniliği faaliyete geçirirken gelenek haline gelen Urfa gecesini de bu yıl site sakinleri ile geçirdi.

Kuğu Tatil sitesi Başkanı Tahir Gülebak yaptığı açıklamada; ”Gecemizi katılan tüm site sakinlerine teşekkür ediyorum. her yıl geleneksel hale çevirdiğimiz Urfa sıra gecesini her yıl olduğu gibi bu yılda kutlamaktayız. Gecemize renk katan Ramazan Akyol Saz Grubu, Urfa Sıra Gecesi ekibine ve Ramazan Akyol kardeşime Teşekkür ediyorum” dedi

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2019, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER