Küçük Esnafın Erdoğan Sevdası

Şanlıurfa’nın Haşimiye Meydanı’nda müzikal aletleri satan küçük esnafın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisi dikkatleri üstüne çekti.

Küçük Esnafın Erdoğan Sevdası

Referandum seçimlerine kısa bir süre kala birçok vatandaş 'evet' kararı için çeşitli çalışmalar yapmış bulunmakta. Bunlardan bir tanesi ise Urfalı küçük esnaftan İbrahim Gündoğdu, İş yerine 'Evet' pankartları açarak destekte bulundu. Yaptığı bu çalışma birçok kişinin dikkatini çekti. Sabah erken saatlerde açtığı iş yerinde akşama kadar kesintisiz evet şarkıları çalmakta olan Gündoğdu gazetemiz Urfanatik’e açıklamalarda bulundu.
 
GÜNDOĞDU: “20 GÜN ÖNCE YAPTIK”
İş yerini adeta Mitin alanına çeviren Gündoğdu, böyle bir projenin yaklaşık 20 gün önce aklına geldiğini söyledikten sonra ekledi. Gündoğdu: “ Ben Erdoğan sevdalısı bir vatandaş olarak üstüme böyle bir vazife düştüğünü düşünerek böyle bir karar aldım. Kararı yaklaşık 20 gün önce aldım ve halk tarafından beğenildiğini düşünüyorum. Ben canı günlüden Erdoğan sevdalısı biriyim elimden gelen her şeyi Reisim için yapmaktan hiç çekinmem. Ülkenin geleceği söz konusu sonuçta.
 
GÜNDOĞDU:“DIŞ GÜÇLERE İNAT EVET”
Erdoğan’a olan sevgisi ile bilinen İbrahim Gündoğdu aşiret olarak bir sevda içinde ve dış güçlerin 'Hayır' için çalıştığını onlara inat bile olsa biz 'evet' diyeceğiz açıklamalarından sonra ekledi Gündoğdu: “Biz aşiret olarak evet deme kararı aldık geleceğimiz için gençlerimiz için dış güçler iç evet diyeceğiz. Bizim Reisimiz yüzde 75 alacak bundan eminiz. Ben diyorum ki “Yarabbi eğer benim iki günlük ömrüm varsa onu Cumhurbaşkanıma versin” dedi.
 
 
 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2017, 15:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Karakartal
Karakartal - 3 yıl Önce

Ben bu Adama Urfalı bi tabirle cvp vermek istiyorum hani bi laf varya Deli sevilir densiz sevilmez ha hefif

SIRADAKİ HABER