Kuaförlerin Ramazan Bayramı Yoğunluğu Başladı

Şanlıurfa’da Ramazan bayramına sayı günler kala hemen hemen tüm esnafı etkileyen yoğunluk kuaförler içinde başladı.

Kuaförlerin Ramazan Bayramı Yoğunluğu Başladı

Şanlıurfa’da her yıl yaşanan kuaför yoğunluğu Ramazan Bayramı öncesinde başladı. Kuaförlerde adım atılacak yer kalmadığı belirten kuaförler, vatandaşların tıraşlarını son güne bırakmamaları gerektiğini ve mümkün oldukça randevu almaları gerektiğini söyledi. Şanlıurfalı vatandaşların bu yılda olduğu gibi kuaförlere akın etmeleri kuaförlerin yüzünü güldürdü.

Uzun yıllardan beri mesleğini icra eden Ömer Taşıyan Urfanatik Gazetesine şu açıklamalarda bulundu;

Bayrama sayılı günler kala yoğunluğumuz başladı. Yoğunluğu en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Yoğunluğu karşılamak için  gece 02.00’a kadar hizmetimizi sürdürüyoruz. Müşterilerimizin çok fazla sıra beklememeleri için müşterilerimize randevu veriyoruz. Şanlıurfalılara en güzel hizmeti vermek için çalışıyoruz” dedi.

Esnaf Kuaförü Ramazan Budak;

“Ramazan bayramına sayılı günler kala şuanda işler yoğun durumda Şanlıurfalı vatandaşlar son günlere bırakıyor tranşlarını bizde umudumuzu son günlerde arıyoruz. Tüm İslam aleminin şimdiden Ramazan bayramını kutluyorum. Bizim tecellimiz İslam alemine önce barış gelsin, Türkiye’de var olan ekonomik krizi bir önce atlatalım, tüm esnaflarda bir yoğunluk var arkadaşlara çevremize gördüğümüz zaman genelinde esnafların bazılarında durgun bizimde temellimiz son gün, inşallah daha güzel işler yapacağız eminim ki 4 günlük tatil herkese yarar bize yarar her yıl muhakkak vatandaşlarımız traşlarını son gün kala işler daha çok yoğun oluyor Urfa genelinde Ramazan bayramı yaz ayına da denk geldi, sıcak  inşallah hayırlara vesile olur” ifadeleri kullandı.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mmmm
Mmmm - 11 ay Önce

Önce kendileri traş olsunlar. Işid li gibiler

SIRADAKİ HABER