Kuaförlere Hijyen Ve Ruhsat Denetimi

Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçede bulunan kuaförlere hijyen ve ruhsat denetimi yaparak, önlük hediye etti.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatları doğrultusunda Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçede denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

Ekipler, sorumluluk sahalarında bulunan birçok işyerini denetlerken, son olarak ilçe merkezinde bulunan kadın ve erkek kuaför salonlarını da denetledi. Denetimler sırasında ekipler tüm kuaförlere önlük hediye etti.

Haliliye Zabıta Müdürlüğü ekipleri, halk sağlığının ön planda tutulması, hijyen kurallarına riayet edilmesi sağlıklı ve temiz bir şekilde hizmet sunulması için denetimlerin aralıksız bir şekilde devam edeceği belirtilerek, işyeri sahiplerinin kurallara uymaları istendi.

Ekiplere ilçe merkezinde yaptıkları denetimlerde Şanlıurfa Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nezif Kayalar da eşlik etti.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfali
Urfali - 2 hafta Önce

Kaldirimlari ve yollari işgal edilmis masalari sandaliyeleri denetleyin insanlar kaldirimlarda yürüyemiyor.. haliliye belediyesi şov yapmayin hakkiyla görevinizi yapin...karakoyun deresi bok kokuyor .. sinekten .. kokudan durulmuyor .. göz önünde .....

Urfali
Urfali - 2 hafta Önce

Frinlari ne zaman dogalgaz olacak .. frinlari denetleyin .. ne kadar temiz ve sağlikli ekmek yiyor vatandaş

SIRADAKİ HABER