Kovalama Sonucu Yakayı Ele Verdi

Haliliye ilçesine bağlı şehitlik mahallesinde torbacı olduğu öğrenilen bir kişi polisin uzun kovalaması sonucu yakayı ele verdi.

Kovalama Sonucu Yakayı Ele Verdi


 

Haliliye ilçesine bağlı şehitlik mahallesinde torbacı olduğu öğrenilen bir kişi polisin uzun kovalaması sonucu yakayı ele verdi. Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Şehitlik Mahallesinde torbacı ve esrar sattığı öğrenilen bir kişi mahallede bulunan bir vatandaşın ihbarı üzerine suçüstü yakalandı. İhbar üzerine mahalleye gelen polisleri gören torbacı polisten kaçmaya başladı, polisin yaklaşık 1000 metrelik kovalamacası sonucunda torbacı kıstırıldığı yerde yakalandı. Polis ekiplerinin seferber olduğu kovalamaca da torbacıyı tutmak için polisler havaya ateş açtı, havaya açılan ateşle tereddütte kapılan torbacı yaklaşık 7 sokak sonra yakayı ele verdi.

Torbacı olduğu ve uzun zamandan beridir esrar satıcılığı yaptığı belirlenen kişi üzerinde kimlik çıkmayınca polis ekipleri üzerinde yakaladığı esrarla birlikte torbacıyı polis aracına bindirerek, Şehitlik Polis Karakoluna götürdüler.

Çevredeki vatandaşlar ve mahalle sakinler ise polisin büyük çabası ve gayreti sonucu yakaladığı torbacı adına polis ekiplerine teşekkür etti.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2018, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER