Köprülü Kavşak Asfaltlanıyor!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün üzerinde önemle durduğu ve Şanlıurfa trafiğinin kalbi niteliğindeki Çevik Kuvvet Köprülüğü kavşağında asfalt çalışmalarına başlandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Ankara ziyaretlerinde başlattığı girişimler neticesinde Çevik Kuvvet Köprülü kavşağında çalışmalar geçtiğimiz günlerde hızlandı. Şanlıurfa trafiğinin kalbi konumundaki bölgede hassasiyetle çalışmaların takibini yapan Başkan Beyazgül, başlatılan asfaltlama çalışmalarının hayırlı olmasını diledi.
Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine bağlı ekiplerin yoğun çaba sarf ettiği Çevik Kuvvet kavşağında ilerleyen günlerde asfaltlama çalışmalarının tamamlanmış olacak.

Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağı üzerindeki asfalt çalışmaları; Karayolları 9. Bölge Müdürlüğünce bağlantı yolları ise Büyükşehir Belediyesi ekiplerince yapılarak Diyarbakır-Şanlıurfa yönleri araç trafiğine açılacak.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2019, 17:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfali
Urfali - 2 hafta Önce

Karakoyun deresi ve çevresi ne zaman islah edilecek ..pislikten kokudan temizlenecek. Memleketin merkezinde ve belediyenin yaninda

Müslüm Atmanoğlu
Müslüm Atmanoğlu - 2 hafta Önce

Vatandaşın hayatını kolaylaştıran her hizmet için teşekkür ediyorum. İnsan olarak bizlerin olduğu gibi, Devletlerinde zor zamanları olabilir. Bu nedenle ödeneksizlikten proje biraz uzadı. Ulaşıma açılması sevindirici hayırlı olsun. Emeği geçenlere tekrar teşekkür ediyorum.

M. Atmanoğlu
M. Atmanoğlu - 2 hafta Önce

Yoruma müdahale ederek yayınlıyorsunuz. Bu durum Urfanstik'e hiç yakışmadı.

SIRADAKİ HABER