Kılıç Şehitlik Mahallesi Muhtar Adayı Oldu

Şanlıurfa’da yıllardır esnaflık yapan Şükrü Kılıç Şehitlik Mahallesi Muhtarı seçilirsen, “Mahalleyi Urfa’nın pilot mahallesi konumuna getireceğim” dedi.

Kılıç Şehitlik Mahallesi Muhtar Adayı Oldu

Şanlıurfa genelinde bulunan mahallelere muhtar adayları her geçen gün artıyor. Urfa’nın sorun ve sıkıntı anlamında en mağdur mahallelerinde olan Şehitlik Mahallesi için muhtar adayı olan ve uzun yıllardır mahallede ikamet eden mahalle tarafından sevilen sayılan Şükrü Kılıç ‘ta aday oldu.

     Haangar ayakkabı sahibi olan Kılıç, adaylıktan sonra yaptığı açıklamada Şehitlik Mahallesinde uzun yıllardır yaşam sürdüğünü ve şimdiye kadar hak edilen hizmeti görmediğini söyledi. Adına yaraşır bir gelişmenin yaşanmadığı mahallelilerin birçok sorun ve sıkıntı ile boğuştuğunu söyledi. Hemen her mahallede bulunan taziye evi, taksi duraklarının mahallelerinde bulunmadığı söyledi. Özellikle yeşil alan bakımından şehitlik adını barındıran mahallede adına yaraşır bir parkın bulunmadığını söyleyen Kılıç, bütün mahallenin oyuna talip olduğunu menfaat çıkarı için değil, hizmet çıkarı için aday olduğunu söyleyerek muhtar seçildiği gibi Şehitlik Mahallesini bölgenin pilot mahallesi konumuna getireceğinin altını çizdi.

Şükrü kılıç kimdir?

1980 Şanlıurfa doğumlu olup evli üç çocuk babası olan Şükrü Kılıç aynı zamanda İmam Hatip Mevzunu. Yaklaşık on beş yıldır Köprübaşında Haangar ayakkabıda esnaflık yapmaktadır.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 17:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur
Uğur - 6 ay Önce

Hak Eden Bir Kişi Muhtar olsada olmasada Mahallesinne Her türlü Desteği Veren Bir Kişidir Helal Olsun...

Abdulkadir
Abdulkadir - 6 ay Önce

Allah yolunuzu açık etsin iyi hayırlı hizmetler yapmanızı temenni ediyorum.

Osman
Osman - 6 ay Önce

Müsbah Karadağ
Müsbah Karadağ - 6 ay Önce

Allah yar ve yardımcın olsun muhtarım. Şehitlik mahallesi senle daha güzel olacak inşAllah.

Selah
Selah - 6 ay Önce

Kendisini yakından tanırım .gerçekten yakışır . Mahalleye gerçekten hizmeti olmuş bir kardeşimdir. mahalleli elini vicdanına koyarak seçimde hareket etsin. Rabbim muvaffak etsin. ..

Ahmet Çiftçi
Ahmet Çiftçi - 6 ay Önce

Allah yar ve yardımcısı olsun.

Hasan Hüseyin
Hasan Hüseyin - 6 ay Önce

Genç dinamik pratik muhtarımız inşAllah şükrü bey olacaktır adam daha muhtar olmadan mahlenin sorunlarını çözüyor eğer muhtar olsa daha neler yapar Allah yolunu açık etsin muhtarımız Şükrü kılıç saygılar...

Mahalle sakini
Mahalle sakini - 5 ay Önce

Allah yar ve yardımcısı olsun. Gerçekten layık bir insandır. Hizmet adamıdır. İnşAllah daha yüksek yerlerde hizmet alır temennisindeyiz.


SIRADAKİ HABER