Keşküş, “Basın Önemli Bir Kamu Görevini Yerine Getiriyor”

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Keşküş, “Basın Önemli Bir Kamu Görevini Yerine Getiriyor”

İl Müdürü Keşküş mesajında basının halkın gözü, kulağı ve sesi olduğunu vurgulayarak basının kamuoyunun haber alması hakkında tarafsız, ilkeli, iletişim özgürlüğü ile şeffaf yönetime katkıda bulunduğunu söyledi.

Gücünü kamuoyu desteğinden alan, halkın haber alma hakkının kullanılmasını sağlayan basın mensuplarının zor şarlar altında mesleklerini icra ettiğini aktaran İl Müdürü Keşküş, “ Gazetecilik mesleği, kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşarak zor şartlar altında ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu gelişen olaylar karşısında aydınlatırken diğer taraftan da vatandaşımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getirmektedir. Bu nedenle gecesini gündüzüne katarak halkı bilgilendiren emekçi kardeşlerimi takdir ediyor basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER