Kasım Gülpınar'dan Bucak'a Ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili AB Uyum Komisyonu Başkanı Kasım Gülpınar, Ak parti Siverek ilçe başkanı İlhan Çelik Ekonomist-Çiftçi Fatih Bucak'ı açmış olduğu seçim bürosunda ziyaret etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti 27. Dönem Milletvekili Adayı Kasım Gülpınar, Ekonomist-Çiftçi Fatih Bucak’ın Siverek’te açmış olduğu seçim bürosunu ziyaret ederek Fatih Bucak ile istişarelerde bulundu.
Seçim bürosu ziyaretinde açıklamalarda bulunan Milletvekili Kasım Gülpınar, ilk günden beri AK Parti’ye destekte bulunan Fatih Bucak’a teşekkür ederek; “Siverek’te ilk günden beri büro açılışı yaparak AK Parti’ye desteğini yine gösteren Fatih Bucak Beyefendinin bürosunu ziyaret ettik. Tabi ki kendisine minnettarız, şükranlarımızı sunmak için buraya geldik. Kendisi aday adaylığı sürecinden beri ve bizim de her zaman kendisinden yana tavır almamıza rağmen kısmette Siverek’te yalnız başımıza listede kalmak da varmış. Ama kendisi her zamanki kadirşinaslığını her zamanki vefasını gösterdi. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Ekonomist-Çiftçi Fatih Bucak ise Milletvekili Kasım Gülpınar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Sayın vekilimiz Kasım Gülpınar ziyaretiyle bize şeref verdi. Bu kutlu yürüyüşte kendisini yalnız bırakmak olmaz, ona desteğimiz açık ve net bir şekilde olacaktır. Eğitimi, kültürü ve asaletiyle Şanlıurfa ve Siverek’e hizmet yolunda Kasım Gülpınar en iyi isimdir. Onu desteklemek benim asli vazifemdir’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2018, 22:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER