Karaköprü Metin Baydilli’ye Emanet 

2019 yerel seçimlerinde Karaköprü Belediye Başkanlığı için AK Parti’nin tekrardan Metin Baydilli ile yol devam edeceği öğrenildi. 

Karaköprü Metin Baydilli’ye Emanet 

Şanlıurfa’da son haftalarda yerel seçim heyecanı oldukça yüksek seviyelerde. Herkes Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi adayını beklerken öte yandan merkez ilçelerde bulunan belediye başkan adayları da dört gözle bekleniyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yarın saat 14:00’da açıklanması planlanan Büyükşehir adayı ardından gözler bu sefer ilçe belediyelerine çevrilecek. 
Bizde Urfanatik.com olarak siz değerli okuyucularımız için Ankara AK Parti Genel Merkezinde yaptığımız görüşmeler sonucunda aldığımız kulis bilgiler doğrultusunda partinin Karaköprü Belediye Başkanlığı için tekrardan Metin baydiliyi aday göstereceği ve 2019 yerel seçimlerine Baydilli ile gideceği gelen bilgiler arasında. Şuanda mevcut aday adayları arasında en büyük favori olan Baydilli’nin son dakika değişikliği olmadığı takdırde tekrardan Karaköprü adayı olarak gösterilecek. 
Öte yandan diğer merkez ilçelere baktığımızda Eyyübiye ilçesinde AK Parti’nin Mehmet Ekinci ile yola devam edeceği, Haliliye belediyesi içinse parti suskun kalmayı tercih ediyor. Haliliye belediyesi için mevcut başkan Fevzi Demirkol’un ismi ön planda olsa da birçok siyasiler ve kulis bilgileri ise adayın başka isim olacağı görüşünde.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 17:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfali
Urfali - 6 ay Önce

İşini tam tamam eksiksiz yapan Genç,Dinamik bir belediye başkanı karaköprü'nün hizmetkarı olan SAYIN METİN BAYDİLLİ Başarılar başkanım.
"KARAKÖPRÜ BİZE BİZ İSE KARAKÖPRÜ'YE EMANETİZ"

Ahmet
Ahmet - 6 ay Önce

Yanlış bir karar olur karaköprüde ak parti bitter

Selin
Selin - 6 ay Önce

Ak parti buyuk oy kaybeder

Teşekürler genel başkan (R,T,E)
Teşekürler genel başkan (R,T,E) - 6 ay Önce

Hak eden bir belediye başkanı Allah yar ve yardımcınız olsun sayın başkan "METİN BAYDİLLİ"

küçük
küçük - 6 ay Önce

toplumda.karşılığı.var.her.kesim.tarafından.destekleniyor.kuşluca.köyü.olarak.destekliyoruz

Urfalım
Urfalım - 6 ay Önce

SABRİ YETİM daha iyi olur gibi, yemeyen yedirmeyen birinin gelmesi daha isabetli olur

Karaköprülü
Karaköprülü - 6 ay Önce

Yanılıyorsunuz #şimdiSABRİYETİM

Ejder baba
Ejder baba - 6 ay Önce

Urfada siyaset kolay degil
Buralarda siyaset işi çirkefliktir kimse liyakata falan bakmıyor kişisel hırslar,çamur atmalar,akrabalar arasındaki çekişmeler ne istersen var.Genel merkez ince eleyip sık dokuması lazım.Metin Baydilli isabetli bir kara


SIRADAKİ HABER