Kaplan, Temaslarını Sürdürüyor

Kamu çalışanları platformu Şanlıurfa il temsilcisi Mehmet Nuri kaplan çeşitli temaslarda bulunmak üzere MHP Şanlıurfa milletvekili İbrahim Özyavuz'u makamında ziyaret ederek typ ile kadro alamayanlarin ve mevcut şartların uygun hale getirilmesi ile ilgili düşüncelerini aktardı.

Kaplan, Temaslarını Sürdürüyor

Vekil İbrahim Özyavuz ise yapılan ziyareti değerlendirerek  şunları söyledi: MHP Şanlıurfa milletvekili olarak öncelikle bizleri makamımızda ziyaret eden Sayın Mehmet Nuri KAPLAN'a ve ekibine teşekkür ediyorum. Bizler çalışan işçilerimizin her daim yanındayız typ ile kadro alamayan vatandaşlarımızın yanında bulunup hakları olan kadroları almaları için desteklerimiz devam edecektir." dediÖte yandan Vekil Özyavuz Şanlıurfa'daki bütün STK temsilcilerinin bir araya gelip Şanlıurfa için nasıl daha faydalı olabiliriz diye kafa yormalari gerektiğini belirtti. 
Özyavuz: Şanlıurfa'da yaşanan elektrik ve de Su kesintilerini, işsizlik sorunlarını ve vatandaşların mağduriyetlerini görüyoruz Şanlıurfa gibi Devletine bayrağına bağlı olan bir şehirde bu tür sıkıntıların sona ermesi gerektiğini düşünüyorum" diyerek sözlerini noktaladı.


Kamu çalışanları platformu Şanlıurfa il temsilcisi Mehmet Nuri KAPLAN ise Yaptıkları ziyaretin faydalı geçtiğini sayın vekilin kendilerini sıcaklıkla karşıladığı için teşekkür ederek Vekil İbrahim Özyavuz'a çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2018, 23:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER