Kahraman Sürücünün Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde seyir halinde devam eden sürücünün bir kadının çocuğu için yardım çığlıklarını duymasıyla havale geçiren çocuğun yardımına koşmasıyla kahraman olmuştu. O kahraman sürücünün görüntüleri ise ortaya çıktı.

Geçtiğimiz aylarda Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde meydana gelen olayda seyir halinde devam eden sürücü bir kadının çocuğu için yardım çığlıklarını duyan sürücü seyir halinde devam ettiği yol güzergâhını değiştirerek annenin yardımına koştu. Kucağında havale geçirdiğini gören Siverek Özel Halk otobüsü annenin yardımına koştu, annenin kucağında havale geçirdiğini anlayan Özel Halk Otobüs şoförü Halil Şeftali anne ve havale geçiren çocuğu Siverek Devlet Hastanesi acil bölümüne yetiştirdi.

İnsanlık ölmemiş denilen bu hareket Siverekliler tarafından sosyal medyada paylaşarak insanlığın ölmediğinin fotoğraflarını tüm insanlara gösterilmişti. Siverekli otobüs şoförü Halil Şeftali Siverek’te günün Kahramanı olmuştu.

Yaşanan bu insanlık örneğinin görüntüleri yeni ortaya çıktı. Görüntülerde aracı yolun sağına çeken sürücü, anne ve çocuğu araca alması görünürken yolcular ise baygın çocuğa suyla müdahale ediyor.

Yolcu almadan yola devam eden sürücünün hastane girişi görüntülere yansırken annenin kucağında çocukla acil servise koşma anları minibüs kameralarına yansıyor.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER