Kadınların İzdihamında Korku Dolu Anlar

Şanlıurfa'da indirimi duyan kadınlar akın ettikleri mağazada izdihama neden oldu. Kadınların arasında kalan çocuklar ise canlarını kurtarmak için çığlık attı.

Kadınların İzdihamında Korku Dolu Anlar

Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa'da yeni açılan bir halı mağazası indirim yapacağını duyurdu. Mağazanın önünde toplanan kadınlar, kepenklerin açılmasıyla birlikte içeri girmeye çalıştı. Yüzlerde kadının bir anda mağazaya girmeye çalışması izdihama neden olurken, yanında çocuklarını da getiren kadınlar, mağazaya girmeyi bırakıp çocuğunu kurtarmaya çalıştı. Yere düşen çocuğunu kalabalığın arasında almaya çalışan kadının yaşadığı korku, sesine ve yüzüne yansıdı.

Öte yandan, kadınların arasında kalarak ezilme tehlikesi geçiren çocuklar ise canlarını kurtarmak için çığlık attı. Yaşanan izdiham bir vatandaş tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorumcu
Yorumcu - 1 yıl Önce

Bahsettiğiniz Mağaza yeni açılmış olan bir mağaza değil...Karaköprü de Faaliyet veren bir halı magazası.. Sözde Depolarını su basması sonucu eşyalarını zararına satış olarak satmaktadır.. Yukarıdaki resim karesindeki izdihamın sebebi de magaza sahibinin her akşam dükkanı kapatmadan önce dükkan içerisine yerlere dağıtmış olduğu 30-40 tane battaniye ve yorgan sabah dükkan açıldıgında alabilmek...Oysaki İnsan gibi satış yapmış olsalar bu izdiham olmaz....Yazıklar olsun...

SIRADAKİ HABER