İzol”  Muhtarlar Demokrasinin Temel Taşıdır”

Genç kanaat önderi Eczacı Hasan İzol 19 Ekim muhtarlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı

İzol”  Muhtarlar Demokrasinin Temel Taşıdır”


Siverek ilçesinde yediden yetmişe herkesin sevdiği, barışçıl çabalarının yanı sıra, yardıma muhtaç yoksulların yanında olan Siverek kentinde barış ve kardeşliğin tahsisi için çaba gösteren Genç kanat önderi eczacı Hasan İzol 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Gazete ve haber sitelerine yazılı mesaj gönderen İzol, muhtarlar barış ve demokrasinin temel taşı olduğunu, her zaman muhtarların yanında olduğunu belirterek mesajında şunları kaydetti''Dеmоkrаsi zincirinin ilk hаlkаsını оluşturаn muhtarlık tеşkilаtı, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden, devletimizin her noktadaki kurumsal temsilciliğidir. Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede veya köyde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir.

Günümüzde kendini yenileyen kurumların başında gelen muhtarlık, hem sevinçte hem de hüzünde halkının her zaman yanında ve hizmetindedir. Hem milleti, hem devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten tüm mahalle ve köy muhtarlarımızın ′19 Ekim Muhtarlar Günü′nü kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.''

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER