İstifa Sonrası Murat Müjdeci ve Ekrem Ayaz Atandı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi STK'lar ve Muhtarlık işleri Daire Başkanı Ali Ferhat Türkmen'in İstifasının ardından göreve kültür ve Turizm Daire Başkanı Murat Müjdeci atandı.

İstifa Sonrası Murat Müjdeci ve Ekrem Ayaz Atandı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi STK'lar ve Muhtarlık işleri Daire Başkanı Ali Ferhat Türkmen'in İstifasının ardından göreve kültür ve Turizm Daire Başkanı Murat Müjdeci atandı.

VEKALETEN AYAZ'DA ATANDI

Ayrıca,Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ekrem Ayaz Kültür ve Turizm Dairesi Başkanlığına vekaleten atandı

.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 12:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
OZAN
OZAN - 1 hafta Önce

BAZI KURUMLARDA BANA GÖRE ÇOK BOŞ MÜDÜRLÜKLER VAR. BİR DE O MÜDÜRLÜĞE ATANAN KİŞİNİN DE İŞİN EHLİ VE O İŞLE İLGİLİ BİLGİ BİRİKİMİ EN İYİ OLMALI. SAGLIK İŞLERİ İLE HİÇ ALAKASI OLMAYAN BİRİNİ SAĞLIK MÜDÜRÜ YAPILIRSA NASIL VERİM ALINACAK.sözlerim yukardaki şahısa hiç alakası yoktur. bey efendiyi de tanımam. genel eleştiri görüşüm benim

Baran Kerimoğlu
Baran Kerimoğlu - 1 hafta Önce

Eğer memlekete hizmet baz alınacaksa, Sağlık ve sosyal hizmetler dairesi başkanlığına en iyi isim, sosyal yardım işleri müdürlüğünden sebepsiz bir şekilde ve kamuoyunun tepkisine rağmen alınan MURAT KARAER getirilmelidir. Hem işin ehli, hem kimsenin adamı değil, hemde herkesin dürüstlüğünde hemfikir olduğu bu insana itibarı iade edilmiş olur.

YAZIK YAZIK
YAZIK YAZIK - 1 hafta Önce

şu imam hatip tutkusu, partici memurlar hastalığı urfanın gelişmesinde ki en büyük engel. belediye seçimlerinde alınan sonuç tünele girmeden önceki son çıkıştı. tüm ilçe belediyeleri içinde bu geçerli bir gerçek. taşra kurnazlığı yaparak liyakat kriterlerini ters düz etmeye çalışıyorsunuz. liyakatı olmayanın kariyeri olmaz. bir birimde geçirilen süre liyakat esası değildir. seçimlerde konvoya katılmak, varolll babooo demek liyakat değildir. bir şehrin tüm vebali bundan öncekiler gibi sizinde üstünüzdedir. şehir olarak kandırılmaktan bıktık. hizmet edecek ve buna aracı olacak kişileri görmek istiyoruz. bu arada parti yönetiminden belediye için istifa eden edene. belediye, il yönetiminin arka bahçesi mi ağeyyyy.

TEBRIKLER EKREM BEY
TEBRIKLER EKREM BEY - 1 hafta Önce

süper oldu

URFALI
URFALI - 1 hafta Önce

maşalah her taraf daire başkanı kaynıyor,muhtarlık ve stklar daire başkanı merak ediyorum, bu daire başkanlığının ne faydası var urfaya.urfada belediye demek akraba eş dost ve yelehçılere fırsat demek.,,,

SIRADAKİ HABER