İşte Urfa'nın Neferi, Fakıbaba Geliyor

Yarın akşam bakan olduktan sonra Şanlıurfa'ya ilkkez gelecek olan Gıda tarım bakanı FAKIBABA'YA Muhteşem bir karşılama proğramı hazırlanıyor . 

İşte Urfa'nın Neferi, Fakıbaba Geliyor

Kendisini arayıp bizzat görüştügüm   Fakıbaba keşke hemşehrilerim zahmet edip hava alanına kadar yorulmasalar . Diyecem . Ancak diger taraftan şuan beni sevip gönül verenlerin de sevincini coşkusunuda içlerindede bırakmak istemiyorum . 
Sadece bir sefere mahsus yapılacak karşılama proğramına ses çıkartmayacağım . Ancak bundan sonraki gelişlerimde kesinlikle böyle bir olaya asla müsade etmem . 
Dostlarımdan, sevenlerimden ve tüm hemşehrilerimden istirhamım bugüne kadar Şanlıurfa'ya gidiş gelişim nasılsa yine aynı olmasıdır . Ben halkımın sevenlerimin arasına karışıp rahat dolaşmak insanların derdine çözüm üretip problem ve sıkıntılarını çözmek istiyorum . Yine hemşehrilerimle arkadaşlarımla oturup çay içip simit yemek istiyorum . Yogun çalışma tempom arasında her fırsat buldugumda Urfa'ma gelecegimi oranin havasını suyunu solumak içime çekmek istiyorum diye konuştu " 
Bizlerde sn bakanımızın bu istegi doğrultusunda kendisine birsefere mahsus en güzel karşılamayı yapalım Istiyoruz ..!!! 

Sadece birsefere mahsus unutmayın . Bu karşılamanın 2. Sine izin yok ....!!!

İşte hal böyleyken tüm ilçe ve büyükşehir belediye başkanımıza sesleniyorum . 
Aracı olmayan tüm halkımız için tüm ilçelerden otobüsle hava alanına  vatandaşları taşınmaları konusunda  özel ricada bulunuyorum 
Sayğılarımla  Necip Özbek "

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2017, 22:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
BÜYÜKBABA  ŞÖFÖRLERİN DERDİNE DERMAN OL
BÜYÜKBABA ŞÖFÖRLERİN DERDİNE DERMAN OL - 2 yıl Önce

Sayın bakanım sizlerden ricamız BELSANA bir el atın biz şöförlerin çok sıkıntısı var kesinlikle maaş degil huzur istiyoyoruz huzur en ufak ceza 3 yemiye para cezası 7 gün uzaklaştırma veriyorlar bizleri bir çagırın dinleyin burası NUSRET URMAKIN babasının şirketi degil burası urfanın şirketi yeter bu adama bir dur deyin yoksa ak parti elden gidecek

Urfalı
Urfalı - 2 yıl Önce

SEN HZ. ömerin yolundasın fakıbaba Allah yar ve yardımcın olsun ...

Hasan
Hasan - 2 yıl Önce

Bundan önceki ve sonra olacak bakanlara örnek olsun diyorum çok güzel hareketler bunlar fakıbaba :)

SIRADAKİ HABER