İşte Şanlıurfa'nın Vergi Rekortmenleri

Şanlıurfa Vergi Dairesi, 2016 yılı vergilendirme dönemine ilişkin verilen Gelir Vergisi beyanları sonucunda, il genelinde en çok vergi beyan eden ilk 100 mükellefi açıkladı. Açıklanan isimler arasında yeni iş adamları da bulunuyor, sürekli adından söz ettiren iş adamları da.

İşte Şanlıurfa'nın Vergi Rekortmenleri

Her yıl olduğu gibi bu yılda vergi rekortmenleri adından sıkça söz ettiriyor. Şanlıurfa Vergi Dairesi 2016 yılı vergilendirme dönemine ilişkin verilen Gelir Vergisi beyan eden ilkleri açıkladı. İsimler arasında yeni iş adamlarının olması ekonomide ciddi atılımların olabileceğini gösteriyor. Vergi rekortmeni isminin açıklanmasını istemedi ve gizli kalmasını talep etti, Viranşehir'de 1 milyon 648 bin lira matrah beyan eden, 568 bin 597 lira vergi tahakkuk ettiren Mehmet Doğan ikinci sırada yer aldı. İlk 100'de yer alan 11 vergi rekortmeni yine aynı şekilde isimlerinin gizlenmesini talep etti.
Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2017, 11:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfa
Urfa - 11 ay Önce

İsmini açıklamak istemeyenler haklı tabi, açıklansınki akbabalar üstüne üşüşsün. Bu şekilde urfayı terk eden bir sürü urfalı şirket var.

SIRADAKİ HABER