İsot Festivali Güvenlik Nedeniyle İptal Edildi!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Urfa İsot Festivali (URFES) sınırda yaşanan güvenlik sorunu nedeniyle iptal edildi.

İsot Festivali Güvenlik Nedeniyle İptal Edildi!

Şanlıurfa sınırında yaşanan güvenlik sıkıntısı nedeniyle dün Şanlıurfa Valiliği tarafından belli bir süre yürüyüş, eylem gibi faaliyetlerin iptal edilmesine yönelik açıklama gelirken ikinci bir adımda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden geldi.

Sınırda yaşanan güvenlik zafiyeti nedeniyle Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan 'URFEST Şanlıurfa Lezzetleri ve İsot Festivali iptal edildi.

Büyükşehir Belediyesinden gelen açıklamada; ‘’Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın "Suriye Operasyonu Her An Başlayabilir" açıklaması ışığında her an operasyonun başlama ihtimaline karşılık 11-12-13 Ekim tarihlerinde düzenleyeceğimiz 3. Şanlıurfa Lezzetleri ve İsot Festivali'miz ileriki bir tarihe ertelenmiştir’ ’denildi.

11-12-13 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan İsot Festivalinin iptal edilmesiyle tekrardan düzenlenecek ne zaman düzenleneceği merak konusu.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 11:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 1 hafta Önce

Agac İSTİYORUZ yeşil alan huzur verir ŞANLIURFA GÜZEL İLLERİMİZDEN BİRİ AMA YEŞİLLİK yok Kurak ağaçlandırma urfa icin cok önemli yoksa gitgide kurak olacak

Tuncay
Tuncay - 1 hafta Önce

Gereksiz zaten. Boş iş

mersavi
mersavi - 1 hafta Önce

belliki yapacak başka iş yok

Halil
Halil - 1 hafta Önce

Ağaçlandırma yapılmalı nefes yok.Agac istiyoruz......
:(
:(

Halil
Halil - 1 hafta Önce

Agac ve yeşil alanlar istiyoruz.

Samet
Samet - 1 hafta Önce

Ağaçlandırma istiyoruz

Osman
Osman - 1 hafta Önce

ŞANLIURFA GÜZEL AMA YEŞİLLİK YOK AĞAÇLANDIRMA LAZIM

Burak
Burak - 1 hafta Önce

Ağaçlandırma istiyoruz

SIRADAKİ HABER