İskelet Gibi Motosikletle Ölüme Gidecekti

Eyyübiye’de bulunan Harran Üniversitesi Caddesi’nde iskelet gibi ve tehlike saçan motosikleti kullanan sürücü kırmızı ışıktan geçerken arabayla çarpıştı.  

İskelet Gibi Motosikletle Ölüme Gidecekti

Edinilen bilgiye göre kaza öğlen saatlerinde Şanlıurfa’nın Eyyübiye İlçesine Bağlı Harran Üniversitesi Caddesi Edessa Hastanesinin önünde bulunan trafik ışıklarında meydana geldi. Hiç birşeyi olmayan motosikletle adeta ölümü giden Suriyeli şahıs üstüne motosikletle kırmızı ışıktan geçmeye çalışırken karşıdan gelen arabayla çarpıştı. Motosikletle arabaya çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı Suriye uyruklu gence ilk müdahalesi ardından şahsı Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Motorsikletlere Sıkı Disiplin Şart
Motorsikletlere Sıkı Disiplin Şart - 13 ay Önce

Motorsikletler trafikte kural tanımazlar, farları hep kapalıdır, çoğu plakasız gezer, kask kemer takmazlar vs... Bu başıboşluk daha nereye kadar devam edecek. Motorlular yüzünden araba kullanamaz olduk. Adamlar aynalarda görünmüyor kornaları da düzgün çalışmıyor... Emniyet birimlerimiz bu olaya acil el atmalı..

SIRADAKİ HABER