İnsan Hayatı Bu Kadar Ucuz mu?

Şanlıurfa ve Viranşehir de çekilen fotoğraflar şaşırttı. Mezbahane de kesilen hayvanların poşetlenmeden araçlara konulması sosyal medyada tepkilere neden oldu.

İnsan Hayatı Bu Kadar Ucuz mu?

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde insan sağlığının hiçe sayıldığı fotoğraflar ortaya çıktı. Sosyal medyada gündeme gelen fotoğraflarda Mezbahane de kesilerek daha sonra üstü açık kamyonetlerle hijnenik ortam oluşturmadan dağıtıma çıkarılan etleri gören vatandaşlar  "Belediyemizin Yeni Et Dağıtım Aracımız Hayırlı Olsun" diyerek tepki gösterdiler. İnsan hayatının hiçe sayıldığına dikkat çeken vatandaşlar etlerin bu şekilde dağıtılmasının doğru olmadığını ifade ettiler.

Aynı görüntü Şanlıurfa merkezde de yaşandı. Seyir halinde ki bir kamyonette dağıtıma çıkarılan etlerin üstünün açık olması ve üst üste istiflenmesi yetmezmiş gibi birde çalışanların etlerin üzerinde yolculuk yapmasına bir başka araçta bulunan vatandaş fotoğraf çekerek tepki gösterdi.

İnsan sağlığının hiçe sayıldığı görüntülere sosyal medyadan birçok tepki gelirken kurumların bu görüntülere ne diyeceği merak konusu.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 12:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat aktaş
murat aktaş - 1 hafta Önce

bu şehirde kim görevini layikiyle yapıyo emniyetimiz harici hiçbir kurum ve hiç kimse görevini yapmıyo halkla vatandaşla dalga geçiyolar vatandaşında hakkıdır az bile ediyolar

harranlı
harranlı - 1 hafta Önce

hindistana gitmeye gerek yok. haşimiye meydanında sakadatçılara uğramanız yeterlidir. hatta uğramanıza gerek yok bazıları yoldan önünüzden bu şekilde geçerler. sen zahmet etme yerinden. göstere göstere geçerim önünden dercesine..

Urfalı zaza
Urfalı zaza - 1 hafta Önce

Kılıf hazır. Suriyeliler..

Suri
Suri - 1 hafta Önce

Bunlar Suriyeli plakadan belli zaten suryelilerden kimse et almıyor

SIRADAKİ HABER