İmparator Tatlıses Urfa’ya Geliyor

31 Mart Yerel seçimler öncesi birçok ilde mitingler düzenleyen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma günü Şanlıurfa'da olacak.

İmparator Tatlıses Urfa’ya Geliyor

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ile birlikte gelecekleri ileri sürülen Erdoğan'ın mitingi bir hayli coşkulu geçeceği görülüyor. 8 Mart Cuma günü saat 14:00'da Abide toplama merkezi bölgesinde yapılacak olan miting öncesi tüm çalışmalar hızla devam ederken, Şanlıurfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in de, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la birlikte memleketi Şanlıurfa'ya gelmesi büyük sevinç yarattı. Uzun bir sürenin ardından memleketi Şanlıurfa'ya gelecek olan İbrahim Tatlıses'in mitinge Urfalı hemşerilerine hitap edeceği bekleniliyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 20:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 8 ay Önce

Kim gelse boş vatandaş cebinden çıkanın hesabını sandıkta soracak.

63recep07
63recep07 - 8 ay Önce

şanlıurfa seçmeni kararını vermiştir yeter artık ışsizlik başını alıp gidiyor torpili olanlar çalışıyor torpili olmayanlar çalışmıyor bizim elerimiz iki yakalarinda olacaklar herkesin ailesi var calismayanlar taşım yiyecekler Allahtan korkun kusura bakmayın artık kimse seçmeni kandıramaz akpartiye oy yok is istiyoruz eğer akparti sanliurfaya kaybederse bunun sorumlusu akparti il başkanları ve yönetimi 15 yıl önce verilen sözü yerine getirmemisler hangi yüzle gelip oy isteyecekler urfanin sorunları bitmez

osmanbayram
osmanbayram - 8 ay Önce

Başka. Çareleri. Kalmadı. Calgicilardan.medet.umuyorlarr.antepte.hade

SIRADAKİ HABER