İl Milli Eğitim Müdürlüğü Çalışanları İftar Programında Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yönetici Akademisi Sürekli Eğitim Merkezi (YASEM) de İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı Ahmet eşref Fakıbaba,Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin,Şanlıurfa ak parti il Başkanı Bahattin Yıldız, Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, personeller ve aileleri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Çalışanları İftar Programında Bir Araya Geldi

Çalışanlar arasında kaynaşma ve paylaşma duygusunu pekiştirmek için düzenlenen iftar yemeğinde İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ve müdürlük çalışanları hep birlikte dua edip oruç açarak birlik ve beraberliğin güzelliğini bir kez daha gösterdiler.

İftar Yemeğinde bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan: ‘’Ramazan ayı birlik ve beraberliğin sevginin ve saygının daha üst noktalarda olduğu paylaşma duygularımızın daha yoğun yaşandığı, çok özel ve güzel zaman dilimidir. Birlik ve beraberliğimizin sembolü olan bu mübarek Ramazan ayında mesai arkadaşlarımız ve aileleri ile bir arada buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Düzenlemiş olduğumuz iftar programımıza gelerek soframızı paylaştığınız için teşekkür ediyorum’’ dedi.


 

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER