'İki Mızrap Bir Ses' Konseri Yoğun İlgi Gördü

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Konservatuar Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen müzik gecesinde kanun ve tamburun muhteşem uyumunun sergilendiği 'İki Mızrap Bir Ses' adlı konser izleyenleri adeta büyüledi.

'İki Mızrap Bir Ses' Konseri Yoğun İlgi Gördü

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kültürel etkinliklerini sürdürüyor. Etkinliklerin bu haftaki programında sanatçı Müslim Yıldırım ve İsmail Hakkı Karaca sahne aldı. Vali Kemalettin Gazezoglu Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşen konsere Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve eşi Sema Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi Konservatuar Şube Müdürü Ahmet Dağlar ve sanat severler katıldı.

Kanunda Müslim Yıldırım, Tamburda ise  İsmail Hakkı Karaca'nın birbirinden güzel eserlerini icra ettiği konsere ilgi yoğun oldu. Program sonunda sanatçılara Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Eşi Sema Çiftçi, plaket ve çiçek takdim etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
URFALI DİKKAT DİKKAT
URFALI DİKKAT DİKKAT - 9 ay Önce

2GÜNDÜR ŞEHİR ŞEBEKE SUYU İÇDİGİMİZ SÖZDE ARITMA SUYU ÇOK YOGUN YOSUN KOKUSU GİBİ BİR PİS KOKU VAR SÖZDE ARITMA ARAŞTIRILSA HASTALIK SAÇIYODUR KİMSENİNDE UMURUNDA DEGİL HERKES KENDİ ZEVKİ SEFASINDA HALKIN SAGLIGIYLA OYNAMAYIN İŞİNİZİ DOGRU YAPIN İŞİNİZ NEYSE ONU YAPIN HALKA HİZMET YAPIN GÖSTERİ GÖSTERİŞİ BIRAKIN HALKDAN İNSANDAN DEGERLİ KIYMETLİMİ ZEVKİ SEFALARINIZ KİMSEDE HABER YAPMADI BU PİS KOKAN SUYU ??

behlül
behlül - 9 ay Önce

herşeyimiz tamam bi fıstıgı yeşil eksikti oda oldu millet aç ekmege muhtaç biz neyin peşindeyiz

SIRADAKİ HABER