İbrahim Tatlıses'ten Zarrab'a destek: O Hırsızsa Ben de Hırsızım

İbrahim Tatlıses, ABD’de ‘dolandırıcılık’ ve ‘İran’a yönelik yaptırımları delmek’ iddiasıyla onlarca yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalan Reza Zarrab için “Reza’yı çok severim, hem de evladım gibi. O hırsızsa ben de hırsızım.” ifadelerini kullandı.

İbrahim Tatlıses'ten Zarrab'a destek: O Hırsızsa Ben de Hırsızım

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, ABD’de ‘dolandırıcılık’ ve ‘İran’a yönelik yaptırımları delmek’ iddiasıyla onlarca yıl hapis cezasıyla karşı karşıyayken savcıyla anlaşarak ‘sanık’ken ‘tanık’ konumuna geçen Reza Zarrab hakkında konuştu. 

Posta gazetesine konuşan İbrahim Tatlıses, ABD’deki davada itirafçı olduktan sonra Türkiye’ye ihanet etmekle suçlanan ve herkesin ‘canı cehenneme’ dediği Sarraf’ı, evladı gibi çok sevdiğini söyledi.

''O HIRSIZSA BEN DE HIRSIZIM''
Tatlıses, “Adam gibi adamdır” dediği Sarraf için şöyle konuştu: “Reza’yı çok severim, hem de evladım gibi. Eğer o hırsızsa, ben de hırsızım. Yine derim. Hırsız değil.”

EBRU GÜNDEŞ'LE ARASI BOZUK
İstanbul'a ve dostlarına küstüğü için İzmir'e yerleşen İbrahim Tatlıses, daha önce verdiği röportajlarda Ebru Gündeş'e dargın olduğunu ifade etmişti

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aziz koyuncu
Aziz koyuncu - 2 yıl Önce

Hiç şaşırmadık! Urfa'yı yıllarca kendi şahsiyetin gibi berbat ahlaksız uçkuruna düşkün maganda töre mafya ikilimende yaşayan bi cehennem olarak ülkeye lanse ettin, ve maalesef cahil hemşehrilerimiz seni ve bu yakıştırmalarını bağrına bastı ama neyse ki tek tesellimiz mahkemei Kübra'da senin de seni sevenlerin de hesap verecek olması

cemal H.
cemal H. - 2 yıl Önce

nerede kirli bir iş var ona sen kefil olursun.sende hırsızsın.

ahmet aslan
ahmet aslan - 2 yıl Önce

tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş...

Urfa
Urfa - 2 yıl Önce

Kendini satandan ne kendisine nede başkasina yarar gelir. Zamanla ne biçim insan olduğunu gösterdin. Ne ekersen onu biçersin.

Mahmut kılıç
Mahmut kılıç - 2 yıl Önce

Bir ayağın burda bir ayağın obur tarafta hala biseylere yaranma peşindesin ayip ayıp.

sami
sami - 2 yıl Önce

yalakalık yapma

SIRADAKİ HABER