Hülya Kaymaz’ın Kaza Yapmasına Neden Olan Kişi Yakalandı

Geçtiğimiz haftalarda AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Hülya Kaymaz trafik kazası geçirmesine neden olan ve olay yerinde kaçan kişi yakalandı.

Hülya Kaymaz’ın Kaza Yapmasına Neden Olan Kişi Yakalandı

Geçtiğimiz haftalarda Şanlıurfa-Diyarbakır yolu üzerinde bulunan alt geçitte AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Hülya Kaymaz trafik kazası geçirip hastaneye kaldırılmıştı. Bundan birkaç gün önce de tedavi gördüğü hastanede hayatını yaşama daha fazla dayanamayıp vefa ettiği öğrenildi.  Söz konusu kazanın meydana gelmesine neden olan ve ak parti milletvekili aday adayı Hülya Kaçmaz’ın kullandığı aracı sıkıştırıp kaza yapmasına neden olan araç sürücüsü emniyet ekiplerinin uzun çalışmaları ardından yakalandı. Dün akşam saatlerinde yapılan sıkı takip sonucu yakalanan sürücü gözaltına alındı.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018, 15:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ibrahim
Ibrahim - 1 yıl Önce

Sinyal bile veremeyen öküzler var.kaza yerinde çok hız ve sürat var.

Ali
Ali - 1 yıl Önce

ALLAH rahmet eylesin.Acaba orada hız korudorunu kontrol etmeyen,kameraları calistirmayan ,oy kaygisiyla bazı kuralları görmezden gelen yetkililer rahmetlinin hesabını verecek mi?

Urfalı
Urfalı - 1 yıl Önce

Allah için bir önlem alınsın o yolda makas ata ata gidenler mi dersiniz bayan diye sıkıştırmaya çalışanlar mı dersiniz insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı yazık gencecik bir hayat yok oldu

ayşegül
ayşegül - 1 yıl Önce

inşAllah müebbet hapis cezası verirler bizi de çok sıkıştıran oluyor o hayvanlara da örnek olur

Ruhali
Ruhali - 1 yıl Önce

Açik hayvanat bahçesi ne sinyal var ne saygı var zaten bir bayan şoför olduğunda hava atmak istin bayan şoföre her türlü hayvanligi yaparlar

SIRADAKİ HABER