Hilvan'daki Cinayetin Zanlısı Urfa'da Yakalandı

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde 2 yıl önce iki aile arasında çıkan kavgada bir kişi ölmüş, iki kişi yaralanmıştı. Yapılan araştırma sonucunda cinayet zanlısı M. K. yakalandı.

Hilvan'daki Cinayetin Zanlısı Urfa'da Yakalandı

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü ekiplerinde yapılan araştırmalar neticesinde Şanlıurfa'da bir iş yerinde bulunan cinayet zanlısı M. K. yakalanarak gözaltına alındı. M.K. çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Olayın geçmişi:

Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesi'nde, akraba 2 aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralanmıştı.
Olay, öğleden sonra Çekören Mahallesi'nde meydana gelmişti. Daha önce aralarında arazi anlaşmazlığı bulunan aynı soyadını taşıyan akraba iki aile arasında yeniden tartışma çıktı. Bir süre sonra tartışma silahların kullanıldığı kavgaya dönüştü. Kim tarafından ateşlendiği bilinmeyen tabancadan çıkan kurşunların isabet ettiği Enver Kalender öldü, Metin Kalender ile Sedat Kalender ise yaralandı. Yaralılar, olay yerine çağrılan ambulanslarla Hilvan Devlet Hastanesi'ne götürüldü ve ilk müdahaleleri yapıldıktan sonra Şanlıurfa'ya sevk edilmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER