‘Hesap Veren Belediyeciliği İnşa Edeceğiz’

Büyük Birlik Partisi (BBP) Karaköprü İlçe Başkanı Mahmut Küçükoğlu,  "Belediye kaynaklarını kullanırken, kuruşu kuruşuna hesap verildiği, vatandaşlarımızın tüm harcamaları anbean takip edebildikleri bir sistem meydana getireceğiz." diye konuştu.

‘Hesap Veren Belediyeciliği İnşa Edeceğiz’

Hizmetlerin dengeli şekilde aktarıldığı, böylece mümkün olduğunca adaletin tesis edildiği bir belediyeciliği hedeflediklerini anlatan Küçükoğlu, problem çözen, planlı, örnek ve kenti markalaştıran, üreten, üretimi destekleyen ve denetleyen belediyecilik anlayışını ilke edindiklerini vurgulayarak, şunları kaydetti:

’‘Hesabı şaşan, bütçesini aşan, hesabını aşan yönetim anlayışı kabul edilemez. Yeni gelir üreten, kaynakları doğru yöneten bir yapı sözü veriyoruz. Su gibi berrak bir belediye, ihtimasın dedikoduyu bile kabul etmeyen, ihalesini mümkünse herkesin önünde yapan, bütçesini beytülmal olarak gören, her kuruşun hesabını millete veren bir belediye vaat ediyoruz.

Yerel yönetim çalışmalarında çevreci ve kalkınmacı olacağız. Biz dersimize çalıştık. Mahalle mahalle, sokak sokak, tüm meselelere hakim ve bunları çözmek için kendini millete adayan bir anlayışla milletimizin önüne çıkıyoruz. Büyük Birlik Partisinin önceliği vatan, bayrak, ezan, devlet ve millettir. Hiçbir makam ve mevki bu değerlerin üzerinde değildir, olmayacaktır.

Aç ve açıkta kimseyi bırakmayan, milletin içinde yaşayacak, derdiyle dertlenecek ve çözecek bir belediye vaat ediyoruz. Planlı bir belediye, birilerini değil, milleti zenginleştirecek, kendi yaptığı planı çiğnemeyecek ve çiğnetmeyecek belediye sözü veriyoruz.  Mahalleler arasında fark gözetmeyen, hakkı bilen, hakkı gözeten adil bir belediye sözü veriyoruz."

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER