HDP’li Adaylar Güne Seçim Çalışmalarıyla Başlıyor

HDP’nin Urfa Milletvekili adayları seçimden önce ki sürecin tek bir anını bile boşa geçirmeme kararlılığıyla güne seçmen ziyaretleriyle başladı yine.

HDP’li Adaylar Güne Seçim Çalışmalarıyla Başlıyor

Adaylardan Ayşe Sürücü Ceylanpınar ilçesinde seçim komisyonlarınca belirlenen aile ziyaretleri gerçekleştirirken, kendisine eşlik eden HDP İlçe yöneticileriyle birlikte ilçe merkezi esnafı ile kırsal mahalleleri gezdi. Tarlalarda çalışan tarım işçileri ile köy sakinleri tarafından zafer işaretleri, zılgıt ve halaylarla karşılanan Sürücü daha sonra Siverek ilçesine geçti. Burada ilk ziyaretini hayvan pazarı esnafı ve yurttaşlarla buluşarak geçiren Sürücü gün boyunca Siverek ilçesinde çalışmalarına devam edecek.

Öte yandan adaylardan Nusrettin Maçin’de yine aynı şekilde Siverek ilçesine bağlı Selimpınar Mahallesi’nde onlarca kişinin katılımıyla gerçekleşen halk toplantısında seçmenlerle bir araya geldi.  Oyunu doğru kullanmak kadar, ona sahip çıkmanın çok önemli olduğuna dikkat çeken Maçin sandık güvenliği ve oylara sahip çıkma konusunda yurttaşlara uyarılarda bulundu.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 13:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER