HDP, Urfa Milletvekillerini Tanıttı

Halkların Demokratik Partisi Şanlıurfa il başkanlığı Urfa Milletvekili Adaylarını tanıtmak için iftar programında bir araya geldiler.

24 Haziran seçimleri öncesinde bütün partililer Milletvekili adaylarını tanıtmaya devam ediyor. Son olarak HDP Şanlıurfa İl Başkanlığı özel bir otelde iftar programında bir araya gelerek Milletvekili adaylarını tanıttı.

Burada bir araya gelen milletvekili adayları ve parti yöneticileri adına konuşma yapan HDP İl Başkanı Rıdvan Yavuz, parti olarak milletvekili adayları olarak bu yola hep beraber çıktıklarını ve 24 Haziran seçimlerine her zaman hazır olduklarını belirtti. 24 Haziran günü Şanlıurfa ve halkına güvendiklerine de değinen Yavuz, 24 Haziran hem Cumhurbaşkanı adayları olan Selahattin Demirtaş hem de Milletvekili seçimlerinden başarılı bir şekilde ayrılacaklarını ve birlik beraberlik kardeşlik içinde ülkede yaşayacaklarını söyledi. Bu anlamda da Şanlıurfa’nın her geçken gün problemlerinin biriktiğini ve bu problemlerin artık çözülemediğini söyleyerek kendilerini iktidara gelmeleri halinde milletvekili çıkarmaları halinde bu tüm sorunlara el atacaklarını söyledi.

‘Sandık güvenliği hepimizin boynunun borcudur’

“Sandıkların taşınma işlemi hakkında da fikirlerini söyleyen HDP İl Başkanı Rıdvan Yavuz, biz sandıkların güvenliği için üstümüze düşen bütün görevleri yerine getiriyoruz. Bu konu ile ilgili çalışmalarımız bitmek üzere. En son 3 Hazirana kadar bütün sandık görevlileri listemizi bütün ilçelerle birlikte teslim edeceğiz. Yalnız bu sorunun sadece HDP’nın alacağı ünlemler alacağı güvenlik ünlemleri ve izleyeceği yol ile belirlenecek bir durum değildir, bütün siyasi partilerin bütün Urfa halkının sorunudur. Halkın iradesinin sandığa yansıması için bütün halkımızı, emniyeti ile sandık kurulularımıza, sandık görevlilerimize, valiliğimizin ve bütün siyasi partilerin boynunun borcudur.” dedi.

                                                                                                    

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
M.t.
M.t. - 1 yıl Önce

Bunlar çalmıyor ki!

Abdulcabbar
Abdulcabbar - 1 yıl Önce

Oruç tutmuyor diyor bir koyun. Hdp 1. Sırada emekli müftü var.

Oyt
Oyt - 1 yıl Önce

Bunlar oruc tutmuyorki

ali
ali - 1 yıl Önce

adam akıllı urfalı aday bile yok, türkiye partisi olacaz deyip dilek öcalan gitti bu sefer ömer öcalan aday, hdp ye oy verenler koyun yerine koyulmuş resmen, hangi hdp liye sorsan bu ne biçim liste diyor, yazık ettiler

afatsum
afatsum - 1 yıl Önce

hendeklerde fazla sesimizi çıakrtmadık diyorlar seçim dönemi olunca bunu dillendiriyorlar ahahahahah

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Oruç tutmuyor diyen zat senin Akp liler mi tutuyor ayrıca hdp seçmeni diğer parti seçmeni gibi koyun değil bilginize verin akp ye daha fazla rezil olun

Ferhat
Ferhat - 1 yıl Önce

Müftü 1.sirada olması önemli değil. Suudi Arabistan veliaht lari da peygamber efendimizin soyundan geliyor ama tamamen israil ve abd uşakları. Anladın mı? Abdulcabbar efendi..

Yorumcu
Yorumcu @Ferhat - 1 yıl Önce

Dikkat!
Aramızda kendini koyun sananlar var.

Ahmede
Ahmede - 1 yıl Önce

Bunlar oruç tutmuyor diyen kişi. Ahirette iki elim yakanda olacak. Hesap günü karşılaşacağız. Orada oruç tutarların hakkı senin üstüne.


SIRADAKİ HABER