HDP Şanlıurfa'da seçim çalışmalarını sürdürüyor

24 Haziran seçim çalışmalarını devam ettirerek, adaylarının tamamını meclise göndermek isteyen HDP’nin Şanlıurfa’daki çalışmaları bugün de devam etti. 

HDP Şanlıurfa'da seçim çalışmalarını sürdürüyor

Sayılı günlerin kaldığı seçim için hazırlıklarını kent merkezi, ilçe ve kırsal mahallelerde devam ettiren adaylar her gittikleri yerde coşkuyla karşılanıyor. HDP’nin milletvekili adaylarından Nusrettin Maçin Eyyübiye ilçesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek başladığı çalışmalarına Ceylanpınar ilçesinde devam etti. Ceylanpınar’da esnafı ziyaret eden Maçin, AKP’nin 16 yıllık politikalarından bıkıp usanan yurttaşlara kurtuluş günü olarak 24 Haziran’ı işaret etti. 


Vekil adayı Ayşe Sürücü ise Viranşehir ilçesinde seçmenlerle bir aradaydı. Viranşehir’de günün ilk saatlerinde en kalabalık merkezleri haline gelen Hayvan Pazarı ve Buğday Pazarı’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Üreticilerin sorunlarını yerinde ve ilk ağızdan dinleyen Sürücü HDP’nin tüm bu sorunları meclise taşıyacağını ve çözümler üreteceğini söyledi. Birçok esnaf ise ziyaret esnasında vekil adaylarının konuşmasına bile fırsat vermeden tercihlerinin HDP’den yana olduğunu dile getirdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER