Hastane Alanı TIR Garajı Oldu!

Sağlık alanında her geçen gün bir darbe yiyen Şanlıurfa'da, yeni açılacak olan şehir hastanesi alanı TIR garajına çevrildi. Onlarca TIR'ı hastane alanında gören vatandaşlar neye uğradığını şaşırdı.

Hastane Alanı TIR Garajı Oldu!

Bazı Özel hastanelerin SGK tarafından anlaşmaları iptal olmasıyla birlikte sağlık darbe yiyen Şanlıurfa, yeni hastane ile birlikte tam teselli bulmuşken, Ziraat Borsasına hububat getiren kamyon ve TIR’ların hastane bölgesine araçlarını park etmesi tepkiye neden oldu.
Şanlıurfa’nın en modern hastanesi olma kapasitesine sahip olan yeni şehir hastanesi alanındaki TIR ve Kamyonlar çirkin görüntüye neden olurken, TIR ve Kamyonları Hastane alanında gören vatandaşlar yetkililere seslenerek bu görüntünün kente yakışmadığını ifade ettiler.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
6363
6363 - 1 yıl Önce

zahireciler borsası acilen taşınmalıdır. Bu durumun devam etmesi halinde hem hastanenin işleyişi açısından sıkıntı olur hemde özellikle hasat mevsimi olan bahar-yaz aylarındaki yoğunluktan oluşan toz ve araç seslerinden hastalar rahatsız olur. öte yandan zahireciler borsasındaki esnafta , nakliyecilerde sıkıntı yaşamaktadır. Bu durumun artık ivedilikle bir çözüme kavuşmalı ve yaşanan sıkıntılar ortadan kaldırılmalıdır.

SIRADAKİ HABER