Harran’da 12 Mahalle Suya Kavuştu

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz Harran’daki sıkıntıları bir bir gidermeye devam ediyor.

Harran’da 12 Mahalle Suya Kavuştu

Göreve geldiği günden bu yana Harran ve Harranlının her türlü sıkıntısıyla yakından ilgilenen belediye başkanı Mahmut Özyavuz, Pazar mesaisinde belediye ekipleri ile birlikte 12 mahallenin su sıkıntısının giderildiği çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Özyavuz; hafta içinde ŞUSKİ genel müdürlüğüne yaptığı ziyarette, Harran’daki 12 mahallenin yaşadığı su sıkıntısını ve bu sıkıntıdan muzdarip olan mahallelininin durumunu aktarmıştı.

Pazar mesaisini evde değil de vatandaşlarla birlikte geçiren başkan Özyavuz’un ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları sonucunda ALGILI, DEMİRLİ, BİNEKLİ, BİLGİLİ, YUKARI YAKINYOL, SOYLU, BALKIR, BALKAN, YOLGİDER, BELLİTAŞ, ASLANKUYU mahallelerinde içme suyu tesislerinde bakım, onarım ve montaj çalışmaları bitti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Özyavuz; Çok şükür bugün 12 mahallemizde yaşanılan su sıkıntısını giderdik. Vatandaşlarımızın sıkıntıları, dertleri giderildiğinde bizlerde mutlu oluyoruz. Bugünkü çalışmamızda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. “Su Hayattır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER