Harran’a Modern Duraklar

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un girişimleri sonucunda Harran ilçe merkezine üç otobüs durağı kuruldu.

Harran’a Modern Duraklar

Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un girişimleri sonucunda Harran’a yeni ve modern otobüs duraklarının kurulumuna başlandı. Ulaşım hizmetlerinin tamamlayıcı unsuru olan otobüs durakları özelikle hava şartlarının değişkenlik göstermesiyle birlikte vatandaşların mağduriyet yaşamaması için bu duraklar önem teşkil etmektedir.

Başkan Özyavuz; yaptığı açıklamada her zaman söylediğimiz gibi Harran ve Harran halkı her şeyin en iyisine layıktır. Sahip olduğu turizm ve inanç değerleriyle Güneydoğunun incisi olan bu güzide ilçemizin çehresini değiştirmeye kararlıyız.

Açılışını gerçekleştirdiğimiz Harran ilçe otogarının hizmete başlamasıyla eksik olan otobüs duraklarını ilçemize kazandırdık. Harran’a yakışır modern duraklarımız birkaç gün içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır. İlçemizdeki diğer değerler gibi bu duraklara da sahip çıkılıp, korumaları gerektiğini belirten Başkan Özyavuz; İlçemize hayırlı olsun dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı cenk
Urfalı cenk - 4 hafta Önce

İnsanların aklıyla oyunmu oynuyorsunuz 4 demir birleşmiş eski durak oluşmuş bunun neresi modern durak hani klima hani otobüs saatleri tableti yalakalık yapmayın yeter yaw

Mehmet avci
Mehmet avci - 4 hafta Önce

Bunun neresi modern

İbrahim
İbrahim @Mehmet avci - 4 hafta Önce

20 yıl önce gaziantepte adanada olan duraklar bunlar, hayırdır modern durakmı görmediniz? modern durak ne demek biraz araştırın, ilçeye 3-5 durak yapmakla belediyecilik olmaz. böyle ucuz basit şeylerin reklamını yaparak gurur mu duymak gerek? Görende cam kaplamalı klimalı içinde içecek olan durak yapılmış sanacak. yazık böyle haberlerle uğaştığınız emeğinize yazık.

Elnino
Elnino - 4 hafta Önce

Yav bu komediye son verin artık.haber değeri bile taşımıyor.işten anlamayan birini getirirsen 3 durak kabini için haber yaptirir.haho yav

Umur
Umur - 4 hafta Önce

Komedi

Berk
Berk - 3 hafta Önce

Dalga mı geciyorsunuz bunun neresi modern?Ama Harranliya bu bile fazla.

SIRADAKİ HABER